Sinoć su odigrani prvi susreti četvrtfinala malonogometnog turnira županijskih klubova. U dva podjednaka susreta pobjednika se tražilo preko šesteraca.

NK BAN JELAČIĆ Banovo – NK ČVRSTEC Sv. Petar Čvrstec 6m: 7:6 (0:0)

U prvom susretu četvrtine finala turnira županijskih klubova snage su nogometaši iz Banova i ekipa Čvrsteca. Bila je to čvrsta i otvorena utakmica s dosta prigoda s obje strane. Unatoč brojnim pokušajima mreže se nisu zatresle te su šesterci na kraju odlučivali pobjednika. Uspješniji, mirniji i precizniji u tom dijelu bili su Banovi za koje su sa šest metara poentirali Aračić, Tarandek, Trošić, Franjić, Škrinjar, Palikuća i Ronjak.

NK GORNJA RIJEKA Gornja Rijeka – NK PRIGORJE (Ž) Žerjavinec 6m: 6:7, 1:1 (0:0)

Iako su i ovaj susret odlučili šesterci, gledatelji su ipak imali prilike vidjeti po jedan zgoditak u regularnom dijelu sa svake strane. Mreže su mirovale u prvom poluvremenu. No, u drugom Žerjavinčani koriste grešku Gornje Rijeke te preko Petra Barbarića dolaze u vodstvo.

Slavlje nije dugo trajalo. Babok poravnava rezultat u 24. minuti i tako postavlja konačnih 1:1. Pobjednik se morao odlučiti izvođenjem udaraca sa šest metara, a u tome je bila uspješnija postava Prigorja. Sigurno su poentirali Frigan, Legić, Barbarić J., Bukal, Stojanović, Barbarić P.

U četvrtak na rasporedu su sljedeći susreti četvrtfinala NK Bratstvo Kunovec – NK Tomislav Radnik i NK Lonja – Prigorje O.

turnir1 turnir2 turnir3 turnir4 turnir5 turnir6 turnir7 turnir8 turnir9 turnir10 turnir11 turnir12 turnir13 turnir14 turnir15 turnir16 turnir17 turnir18 turnir19 turnir20 turnir21 turnir22 turnir23 turnir24 turnir25 turnir26 turnir27 turnir28 turnir29 turnir30 turnir31 turnir32 turnir33 turnir34 turnir35 turnir36 turnir37 turnir38 turnir39 turnir40 turnir41 turnir42 turnir43 turnir44 turnir45