TOMISLAV: Kump, Petračija, Šimunović, Cukor, Sičaja, Mesar, Kusobrak (od 77. Raguž), Dubravec, Kolarić, Selak, Benković. TRENER: Siniša Budja

DRAVA: H. Dergez, D. Dergez, Đipalo, A. Dergez, Šokec, Tudić, Rašeta ( od 90. Mikec), Zvonar, Popović, Tandarić, Mostovljan. TRENER: Davor Ćurković

SV. IVAN ŽABNO – igralište NK Tomislava. SUDAC: Kristijan Sminderovac
STRIJELCI: Kusobrak (23), A. Dergez (56)

U vrlo tvrdoj i uspavanoj utakmici Tomislav nije uspio uzeti puni plijen protiv Drave. Igralo se uglavnom na sredini terena, uz mnogo tehničkih pogrešaka. Iz jedne takve u gostujućim redovima, stvorila se prva prilika za Tomislav koju je u maniri velikih strijelaca završio Kusobrak.

tomislav dravatomislav drava

Malo je taj pogodak rasteretio domaćine te su preko Dubraveca i Kusobraka stvorili nekoliko poluprilika. No, ipak je u 56. minuti Alen Dergez uspio izjednačiti nakon udarca iz kuta. Nakon tog gola, domaćin je još više zgusnuo sredinu terena i nije bilo puno prostora za kvalitetnu igru. U posljednjoj minuti, „mrtvu“ šansu je s pet metara promašio Raguž. Na koncu, završilo je s potpuno realnih 1:1 u Svetom Ivanu Žabnu.