Rukometašice koprivničkog kluba Podravka Vegeta remizirale su protiv slovenske ekipe Krim Mercatora. Rezultatom 27:27 završila je utakmica trećeg kola Lige prvakinja u kojoj je prvo poluvrijeme pripalo domaćim rukometašica rezultatom 15:13, dok su u nastavku gošće uspjele dobiti svojih pola sata s 14:12. Prva je povela Podravka te se igralo gol za gol sve do rezultata 7:7, kada su se Podravkašice uspjele odvojiti na četiri razlike, odnosno 11:7. U nastavku se dobra igra domaće ekipe nastavila i Podravka je vodila sve do samog završetka. Naime, posljednje veće vodstvo bilo je kod 27:24, nakon čega su se gošće počele vraćati i u konačnici uspjele doći do izjednačenja. S ovakvim ishodom obje ekipe imaju po tri boda u Grupi C Lige prvakinja dok Gyor na vrhu ljestice ima 4, a Thuringer je na začelju bez bodova.

rk podravka krim tekma (5) rk podravka krim tekma (4) rk podravka krim tekma (3) rk podravka krim tekma (2) rk podravka krim tekma (1)