Križevci, školsko-sportska dvorana OŠ Ljudevita Modeca, 16. prosinca 2015., polufinale rukometnog kupa regije sjever

KTC 30 (12)

BJELOVAR 22 (9)

SUCI: Dalibor Blesić i Marko Presek (oba iz Koprivnice). NADZORNIK: Ljerko Ožegović (Bjelovar)

RK KTC: Henigman, N. Predojević 4, Galić, Mušlek, Babić 9 (4), Kemenović 3, Novosel 2, Kamenar 4, Harča, Samoščanec 1, Masnec 4, Antunović 3, Adamić. TRENER: Dragutin Miklečić

RK BJELOVAR: Prvonožac, Kranjec, F. Jurišić 10 (3), Vidović 2, Šolja, Markanović, Udžbinac, Josifovski, Nesek, Fiala 1, Maletić 1, I. Jurišić 2, Anzulović 6. TRENER: Željko Vidaković

SEDMERCI: KTC 4 (4), BJELOVAR 3 (3).

ISKLJUČENJA:  KTC 8 min. // BJELOVAR 4 min

U prvenstvenoj utakmici u drugom kolu sraz ovih dviju ekipa je uvjerljivo pripao ekipi Bjelovaru te se danas očekivao dobar i zanimljiv rukomet. No, to se ipak nije dogodilo s obzirom da je Bjelovar došao praktički s drugom ekipom, a i nekoliko standardnih igrača je falilo i u domaćoj ekipi.

Samo dijelom prvog poluvremena, i to do vodstva ekipe iz Bjelovara 6:8, je izgledala da će utakmica biti rezultatski dramatična, ali nakon toga domaći igrači rade seriju od  5:0 i time je, pokazalo se na kraju, sve bilo riješeno. Zanimljivo je da igrači Bjelovara od 17. pa do 29. minute nisu uspjeli postići pogodak, tako da se na poluvrijeme otišlo vodstvom KTC-a 12:9.

Utakmica igrački rastrgana s previše  “neprisiljenih” pogrešaka s obje strane, na momente je i “zaiskrilo” na parketu, a sudački par iz Koprivnice nije bio na razini zadatka.

Očekivana i više nego zaslužena pobjeda Miklečićevih igrača odvela ih je u sljedeću kup utakmicu gdje rukometaši KTC-a gostuju u Slatini, a igra se već ove subote.