U 13. kolu 2. HRL sjever za žene, domaći KTC savladao je Vukovar sa 34:30. Vukovarke su bolje otvorile susret, no Križevčanke su vrlo brzo posložile svoje redove i zgusnule obranu. Nakon 10 minuta igre, domaće cure imale su 3 razlike te su vodstvo konstantno povećavale prema kraju poluvremena.

Ekipa KTC-a u prvom poluvremenu pokazala je pravu malu školu rukometa. Grbus, Beljo i Blažun su maestralno kontrirale ili zabijale s vanjskih pozicija, dok je Kristina Renjak zaključala svoja vrata.

No, u drugom poluvremenu Vukovarke su promijenile stil igre i igrale vrlo agresivnu obranu. Kod KTC-a u tim trenucima najbolja je bila Monika Beljo koja je sjanim tehničkim bravurama i brzinom pokušavala zaobići vrlo agresivne igračice Vukovara.

Nakon nekoliko oštrih startova, nabrušena obrana Vukovara uspjela je oboriti Moniku Beljo te je ona morala napustiti teren. Križevčanke ipak nisu dozvolile preokret “prljavim” Vukovarkama te su uspjele doći do pobjede.

rukomet žrk ktc vukovar rukomet žrk ktc vukovar rukomet žrk ktc vukovar rukomet žrk ktc vukovar rukomet žrk ktc vukovar rukomet žrk ktc vukovar rukomet žrk ktc vukovar rukomet žrk ktc vukovar rukomet žrk ktc vukovar rukomet žrk ktc vukovar rukomet žrk ktc vukovar