Druge postave Bjelovara i KTC-a odigrale su unaprijed prvenstvenu utakmicu

BJELOVAR II-KTC II 31:43 (14:20)

BJELOVAR – Dvorana europskih prvaka. Gledatelja: 50. Suci: Davor Češi (Zagreb) i Nenad Županić (Križevci). Nadzornik: Ivan Goreta (Zagreb). Mjerilac vremena: Tin Migač. Zapisničarka: Andrea Erceg (oboje Bjelovar)

BJELOVAR II: Hečimović, Čulo 5, Oslovar 1, Beljan 1, Trnski, Vuleta 5, Papić 1, Jurišić 2, Lulić 2, Čanić 1, Hnatek 4, Kolar, Kočonda 5 (1), Buhin 1, Obradović 3. SLUŽBENI PREDSTAVNIK: Robert Petrač.

TRENER: Hrvoje Privšek. POMOĆNI TRENER: Davor Lamza. KTC II: Šporer, Mušlek 5, Vlahinja, Nemčić 1 (1), Bogdan 2, A. Miklečić 11, Harča 4, Brlić, Žganec 1, Masnec 8, Kamenar 5, Adamić 6. SLUŽBENI PREDSTAVNIK: Dragutin Miklečić. TRENER: Branko Krajačić. I

iGRAČ UTAKMICE: Augustin Miklečić. SEDMERCI: Bjelovar II 1 (1). KTC II 1 (1). ISKLJUČENJA: Bjelovar II 4 minute (Vuleta, Obradović), KTC II 2 minute (A. Miklečić).

Druge postave Bjelovarčana i Križevčane odigrale su večeras utakmicu 9. kola trećeligaškog prvenstva sjevernjaka. KTC je uvjerljivo pobijedio i, kao i u prethodnom kolu Daruvarčanima, suparnicima “utrpao” više od 40 pogodaka. Domaćini su imali prednost tek u početku susreta, a od rezultatske ravnoteže 5:5 sve je ostalo išlo kao po loju križevačkih mladića.

Punili su suparničku mrežu kao od šale Augustin Miklečić, Domagoj Masnec, Ivan Adamić, Mihael Mušlek, Kristijan Kamenar i Ivan Harča te ostalo razigrano križevačko društvo. Vodili su čak 14 razlike, 26:40. Glatka pobjeda KTC-a.