KUTINA-ŠC Kutina. Gledatelja: 200. Suci: Botinčan i Rupčić (obojica Rijeka)

MOSLAVINA: Kligl, I. Masnec, Pleše 8 (3), Sertić 2, Lukes 3, Mrkalj, Kovač, Jelić, Buhinček 1, Čzmar, S. Slukan 4, Crnojević 1, Lončarić, Mamula, K. Slukan, Kristić

Trener: Hrvoje Jurković

KTC: Gošić, Marković 1, Predojević 1, A. Miklečić, Kota 3, Vučelić 8, Harča, Kemenović, Perajica 9 (3), Hančić, Pehar 2, Zorko.

Trener: Dragutin Miklečić

Sedmerci: Moslavina 5 (3), KTC 5 (3). Isključenja: Moslavina 8 minuta (K. Slukan 2 x 2, S. Slukan, Pleše), KTC 2 minute (Harča)

KTC je vodeći na prvoligaškoj ljestvici nakon pet kola i s utakmicom manje. Križevčani su večeras slavili na tradicionalno neugodnom gostovanju u Kutini, poglavito zbog izvanredne partije u drugih trideset minuta. Nakon prvih, zaostajali su četiri pogotka, ali su Miklečićevi mladići ponovno pokazali da imaju izniman sportski karakter.

Čelična obrana s odličnim vratarima i duet koji nas nosi u napadu, Vučelić i Perajica, dobitna su kombinacija KTC-a. Preokrenuli su križevački rukometaši utakmicu u drugom poluvremenu i od vodstva domaćina 14:10 došli u prednost 17:19 i do kraja ju povećali. Bravo, rukometni “dečki križevečki”. Sljedeća postaja je Đakovo.