PRELOG 25 (15)

KTC: Marković 8, Predojević, Mušlek, Vučelić 3, Harča 1, Kemenović, Kota 1, Perajica 3, A. Miklečić 1, Hančić, Pehar 12, Adamić, Zorko, Gošić. TRENER: Dragutin Miklečić.

PRELOG: D. Bogović 5, P. Bogović 1, Krajner 6 (1), Novak, Požgaj 1, Lončarić, Nestić, Koprek 2, Matijević, Zadravec 3, Belić 7, Koprivec. TRENER: Alan Belko.

KRIŽEVCI-GŠSD Ljudevita Modeca. GLEDATELJA: 150. SUCI: Dalibor Feletar (Bjelovar) i Igor Rendulić (Kutina). NADZORNIK: Damir Kuti (Vukovar).

SEDMERCI: KTC 0, Prelog 3 (1). ISKLJUČENJA: KTC 8 minuta (Pehar 2 x 2, Kota, Miklečić), Prelog 8 minuta (D. Bogović, P. Bogović, Požgaj, Koprek). IGRAČ UTAKMICE: Toni Pehar.

Očekivana pobjeda Križevčana u srazu s Preložanima u utakmici u kojoj je od početka bilo jasno da će domaćin pobijediti bez pretjeranog naprezanja. Niti u jednom trenutku nije bilo neizvjesno, premda su gosti svojom borbenošću uspjeli nadoknaditi vrsnoću. Ponekad su u tomu, nažalost, i pretjerali, a u 55. minuti vrlo neugodan prekršaj koljenom u najbolnije mjesto napravio je D. Bogović na Filipu Vučeliću. Za to je dobio dvije minute isključenja, a mogao je i morao dobiti izravan crveni karton.

Započelo je uobičajenom “laganicom”. KTC je poveo, a u 10. minuti Prelog izjednačio. U 14. minuti bilo je već 10:7. Dobra obrana i Pehar zabija u protunapadu. Toni Pehar igrao je za “pehar” i “bušio” je suparnike s krila, u 16. minuti već je plus četiri, 12:8, a u 17. minuti i plus 5, 13:8, nakon pogotka Roberta Markovića. Gosti su u poluvremenu s puno golova zaostali samo tri, 18:15. Miklečićevi mladići igraju koliko im treba, malo dodaju, malo popuste “gas”.

U 37. minuti vode 22:16, a u 43. je “samo 23:20. Gošić u 47. minuti brani sedmerac Krajneru, a njegov kolega Hančić “skinuo” je sedmerac Beliću u sedmoj minuti. Preložani su u 47. minuti jednom uspjeli zabiti pogodak kada je KTC igrao bez vratara, ali drugi puta im nije uspjela istovjetna izvedba. KTC u sljedećem kolu gostuje kod Osijeka. Ondje će, sigurno, biti kudikamo usredotočeniji nego večeras. Za Prelog im nije bila potrebna “posebna” večer.

rukomet ktc prelog1 rukomet ktc prelog2 rukomet ktc prelog3 rukomet ktc prelog4 rukomet ktc prelog5 rukomet ktc prelog6 rukomet ktc prelog7 rukomet ktc prelog8 rukomet ktc prelog9 rukomet ktc prelog10 rukomet ktc prelog11 rukomet ktc prelog12 rukomet ktc prelog13 rukomet ktc prelog14 rukomet ktc prelog15 rukomet ktc prelog16 rukomet ktc prelog17 rukomet ktc prelog18 rukomet ktc prelog19 rukomet ktc prelog20 rukomet ktc prelog21 rukomet ktc prelog22 rukomet ktc prelog23 rukomet ktc prelog24