U Zagrebu je održano pojedinačno prvenstvo Hrvatske u atletici za mlađe seniore i seniorke. Ida Šimunčić je prvog dana natjecanja postala prvakinja Hrvatske na 100 metara prepone (14,76). Iza Ide su ostale Dolores Ćosić iz zagrebačkog Dinamo-Zrinjevca (15,13) i i Orhidea Leščak iz varaždinske Slobode (15,77).

Sjajna križevačka atletičarka Ida Šimunčić okitila se i broncom u utrci na 400 metara (59,28), a brže od nje su bile Valentina Jurić iz Zagreb-Ulix-a (57,65) i Wanda Haber Zelanto iz zagrebačkog Agrama (57,16). Ela Šimunčić, Idina sestra osvojila je peto mjesto u istoj utrci otrčavši 1.03,92.

Broncom se u utrci na 100 metara okitila još jedna odlična članica AK Križevci, Veronika Drljačić (13.14). Brže od nje su bile Ena Krebelj (13,01), članica varaždinske Slobode i Danijela Pešić (12,82) iz Dinamo Zrinjevca.

Neven Krulić je osvojio šesto mjesto u utrci na 400 metara (50,34), a Mirko Tukša bio je četrnaesti (55,99). Dominik Hunjak osvojio je 17. mjesto u utrci na 100 metara (12,20).

Drugog dana prvenstva Hrvatske u atletici za mlađe seniore i seniorke nove tri medalje osvojile su sjajne križevačke atletičarke.

Veronika Drljačić otrčavši 25,91 postala je prvakinja Hrvatske na 200 metara. Iza sebe je ostavila Karlu Puljko, članicu Agrama s vremenom 26,18 i Ivanu Zeljko, članicu Međimurja (27,00).

Ida Šimunčić je osvojila brončanu medalju u utrci na 400 metara prepone (1.03,69). U toj utrci druga je bila Wanda Haber Zelanto, članica Agrama otrčavši 1.02,46, a zlato je osvojila Valentina Jurić, članica Zagreb – ULIX-a (1.01,77).

Broncom se okitila i križevačka štafeta u utrci 4 x 400 metara u sastavu Ida Šimunčić, Ela Šimunčić, Katarina Balić i Veronika Drljačić (4.00,86). Brže su bile štafete Agrama i Zagreb-ULIX-a.

Lucija Zimonji trčala je  2.23,79 u utrci na 800 metara i osvojila šesto mjesto, a u utrci na 200 metara Dominik Hunjak s rezultatom 24,17 bio je trinaesti. Neven Krulić bio je na korak do postolja. Osvojio je 4. mjesto u utrci na 800 metara (1,57.45).