U utorak, 5. siječnja 2016., odigrani su posljednji susreti osmine finala malonogometnog turnira “Križevci – Ožujsko 2015”. Pogledajte rezultate, atmosferu s parketa i tribina i parove osmine finala koji će se odigrati 6. i 7. siječnja.

TEXTILENET-BULL 23 – ROPOX industrijski podovi 6:1 (1:0)

Križevački Textilenet-Bull23 s druge pozicije u skupini K nastavio je natjecanje, a ždrijeb je Križevčanima odredio protivnika iz Varaždina, Ropox industrijske podove. Križevčani su do šesnaestine stigli pobjedama protiv Samarijanca d.o.o. 4:0 i Mod graditeljstva 3:2, a izgubili su od Studia Valore 1:2.

Varaždinci su u nastavak natjecanja prošli s dva neriješena ishoda i porazom. Poraženi su od Dobermanna 0:1, a bodove su podijelili s Ljekarnama Šamuga , bilo je 4:4 i ekipom Podgorski usluge & CB Matrix, završilo je 2:2.

IMG_8554

IMG_8555

IMG_8556

IMG_8560

Hat-trick Huleca

U prvom susretu dana Križevčani su poveli pogotkom Marka Blagaja u 11. minuti i taj rezultat je ostao na semaforu do kraja prvih dvadeset minuta. U nastavku Stjepan Hulec trese mrežu Varaždinaca u 24. i 25. minuti, a Matija Višak u 26. minuti povisuje na 4:0.

Ropox dolazi do jedinog pogotka u 28. minuti kada je precizan bio Josip Šestak. Svoj treći pogodak postiže Hulec u 34. minuti, a konačnih 6:1 u posljednjoj minuti susreta postavlja Stjepan Korenika.

IMG_8563

IMG_8575

IMG_8579

IMG_8585

IMG_8588

RESTORAN TIME – BIG BANG TEAM – 2:4 (2:1)

Zagrebački Restoran Time u nastavak natjecanja prošao je s trećeg mjesta u grupi I. Do šesnaestine finala stigli su pobjedom 8:1 protiv križevačkih juniora, izgubili su od Pop corn Šakića 0:2, a s ekipom CB Shogy-Inagro-Trgo prijevoz odigrali su bez golova.

Big Bang Team iz Zagreba osvojo je 7 bodova u skupini H. Pobijedili su CB Bonus 2:0, zatim PUB Cubismo 3:0, a 2:2 su odigrali s Cirkusom.

IMG_8597

IMG_8598

IMG_8601

IMG_8603

IMG_8610

Hat-trick Mikulića

Big Bang Team ušao je u susret u ulozi favorita, ali Restoran Time odlično se nosio i imao prednost nakon prvih dvadeset minuta igre. Big Bang je odlično krenuo u susret i već u 3. minuti imali su prednost pogotkom Ivana Mikulića. Restoran Time poravnava rezultat u 6. minuti pogotkom Ivan Jurača, a u istoj minuti grešku u obrani Bing Banga koristi Antonio Ivančić i rezultat je 2:1 za Restoran Time nakon 20. minuta igre.

U nastavku Big Bang Team opravdava ulogu favorita i diže ritam igre. U 24. minuti rezultat je poravnao Ivan Mikulić, a za vodstvo zabija Dino Bartoluci. Točku na i postavlja Ivan Mikulić svojim trećim pogotkom u 35. minuti.

IMG_8613

IMG_8620

IMG_8625

IMG_8634

IMG_8642

PROMOTIONPLAY – TERRAMEDIA – 6:1 (1:0)

Promotionplay je osvojio 7 bodova, odnosno drugo mjesto u skupini C. Svladali su Kolibriće 10:2 i Frigo servis 5:1, a 1:1 odigrali su s ekipom Jelena Trade.

Terramedia je završila na drugom mjestu skupine E. U prvom ogledu u skupini poraženi su od Kodiranih ključeva Baštek 2:6, a pobijedili su Hotel Sport 3:1 i Radnik 2.1.

Četiri pogotka Štroka

Promotioplay je također opravdao ulogu favorita u ogledu s Terramediom, iako nisu uspjeli zatresti mrežu do 20. minute prvog poluvremena kada gol postiže Ivan Majić. U nastavku susreta Terramedia u 24. minuti vraća sve na početak pogotkom Luke Grgića. Veselje nije dugo trajalo, jer već u 26. minuti pogodak za Promotionplay postiže Nikola Perković, a onda na parketu briljira Hrvoje Štrok. Štrok zabija četiri pogotka zaredom u 29., 31., 39., i 40 minuti i dokazuje na još uvijek ima “vatre” u njegovim nogama.

promotionplay

ELBI UNIQA – POP CORN ŠAKIĆ – 4:1 (1:0)

Branitelj naslova Elbi Uniqa nije briljirala u skupini A. Do drugog mjesta u skupini stigli su pobjedom protiv SV. Petra SV 5:0, zatim su izgubili od CB Mali raj-Darko d.o.o. 1:4, a neriješeno 2:2 odigrali su s ekipom Intervencije.hr.

Daruvarski Pop Corn Šakić zauzeo je drugo mjesto u skupni I. Startali su porazom, jer je od njih bio bolji CB Shogy-Inagro-Trgo prijevoz rezultatom 0:2. U drugom susretu u skupini utrpali su 13 golova juniorima Križevaca, završilo je 13:1, a u zadnjem ogledu ostvarili su pobjedu protiv ekipe Restoran Time 2:0.

Hat-trick Duvnjaka

I Elbi Uniqa je u ulozi favorita ostvarila pobjedu protiv sastava iz Daruvara. U 18. minuti branitelj naslova došao je u prednost pogotkom Darka Duvnjaka. U nastavku mreža Daruvarčana miruje do 32. minute, kada gol postiže Omer Seferović. Do kraja susreta još dva pogotka postiže Duvnjak u 34. i 38. minuti, a počasni zgoditak za Pop Corn Šakić postiže Mateo Hrga.