Rukometašice koprivničke Podravka Vegete nastavljaju s odličnim rezultatima u novoj godini. Na domaćem terenu, jučer su bez većih poteškoća savladale četvrtoplasiranu ekipu 1. HRL za žene Sesvete Agroproteinka rezultatom 35:25.

Koprivničanke su od prvih minuta utakmice pokazale tko je gazda na terenu, te su već u 15. minuti imale +5 golova razlike. Razlika je do kraja poluvremena rasla, te se na predah otišlo s rezultatom 18:7 za Podravkašice. U drugom poluvremenu mogli smo vidjeti već dobro poznati scenarij u kojem je trener Zlatko Saračević dao priliku mladim igračicama da skupljaju iskustvo.

Publika je tako u akciji mogla vidjeti i mlade Podravkine snage Leu Franušić, Tenu Petiku, Elenu Popović te odlična Luciju Jandrašić koja je okrunila svoj nastup s tri pogotka. Posebno raspoložena bila je Zadravec koja je predvodila Podravku sa 7 postignutih pogodaka, a valja istaknuti i Holešovu koja je postigla 4 pogotka.

Mlade snage opravdale su povjerenje trenera, te privele utakmicu kraju s +10 golova razlike. Ovom pobjedom Podravka Vegeta ostala je uvjerljivo prva na tablici sa stopostotnim nizom od 10 pobjeda. Kokice nakon ove pobijede nemaju puno vremena za odmor jer je već u nedjelju u 18 sati sljedeća utakmica, kada će se u 2. kolu EHF Kupa na gostovanju susresti s danskim Nikobingom.