U ponedjeljak 14. ožujka odigrana je utakmica 15. kola 3. nacionalne odbojkaške lige skupine istok gdje je prva ekipa  ŽOK Križevci I gostovala kod djevojaka iz ŽOK Vrbovec.

U prvi set križevačke odbojkašice ulaze sigurno i čvrsto. Vrbovčanke nisu mogle braniti servise Ree Konfic, kao ni lopte na mreži kapetanice Marte Jukić, te tako djevojke iz Križevaca osvajaju prvi set rezultatom 25:9.

Početkom drugog seta počeli su neočekivani problemi za gostujuće djevojke. Vrbovčanke su se razigrale, a obrana Križevčanki je pala i set je brzo završio u korist domaćih djevojaka rezultatom 25:15.

Treći i četvrti set odigrani su u korist djevojaka iz Vrbovca. Križevčanke su se trudile držati čvrstu obranu, pogotovo Tara Stjepanović, koja je unatoč ozljedi koljena “letjela” po terenu za svakom protivničkom loptom. Nažalost setovi su izgubljeni rezultatima 25:15 i 25:13 te su tako Vrbovčanke pobijedile s 3:1.

“Rezultat nas je sve iznenadio jer su naše djevojke trenutno 4. u skupini sa 30 bodova, dok su Vrbovčanke ispod naših djevojaka na 6. mjestu sa samo 19 bodova.” – priopćila je Rea Konfic, igračica ŽOK Križevci I.

Za ŽOK Križevci I nastupile su Lucija Stančić, Liza Gajski, Ira Majnarić, Magdalena Bertić, Tara Stjepanović, Marta Jukić (cap.), Rea Konfic, Melinda Deduš, Mia Stošić, Anja Petić. Trenerica je Darnika Šimunčić.

Setovi: 3:1 (9:25, 25:15, 25:15, 25:13)

Sljedeće kolo ŽOK Križevci I su domaćini, a dolazi jaka ekipa iz ŽOK Bjelovar II.