Zdenka 91 – Križevci 2:1 (0:1)

Veliki Zdenci

Sudac: Mario Vecko (Virovitica); Pomoćnici: Dario Šantić (Virovitica) i Damir Herent (Kladare)
Delegat: Vinko Ledinski (Križevci)
Zdenka 91: Ivanovski, Mađeruh, Šopalović, Marušić (od 37. Heršil), Tomašek, Crvenka, Gloc (od 63. I. Lukenda), Viljevac, F. Lukenda (od 55. Kubišta), Rekavić, Kudlač. Trener: Đ. Petrinec
Križevci: Vrhovec, Švagelj, M. Blagaj, Višak, Selanec, Ceković (od 90. Vedriš), Rumenjak, Vrbančić (od 63. Stubičan), Mladen, Cmrk, Evačić (od 46. A. Blagaj). Trener: M. Evačić

Zgodici: 0:1 Švagelj, 20. min; 1:1 Viljevac (11m) 50. min; 2:1 Viljevac, 89. min.
Žuti kartoni: Viljevac, Šopalović, Rumenjak.
Crveni karton: Rumenjak (drugi žuti)

Nakon početnog odmjeravanja snaga gostujući igrači preuzimaju inicijativu. Već u 12. minuti utakmice Cmrk pogađa gredu. U 20. minuti Švagelj odmjerenim udarcem sa 20-ak metara neobranivo pogađa vrata domaćina i dovodi goste u zasluženo vodstvo. Do kraja poluvremena gosti iz Križevaca stvaraju par izglednih prilika, ali je domaći vratar bio na razini. Prvu izgledniju priliku domaćin je ostvario u 50. minuti. Napadač domaćih izbija sam pred vratara Vrhovca, koji neopreznom intervencijom ruši napadača domaćih, a sudac Vecko opravdano je pokazao na bijelu točku. Vrhovec pogađa stranu, ali Viljevac je bio precizan i poravnava rezultat. Odlučujući trenutak dogodio se u 52. minuti. Nakon prigovora Rumenjaka pomoćniku Herentu, sudac Vecko pokazuje drugu javnu opomenu Rumenjaku. Nakon toga domaćin preuzima inicijativu koju je okrunio svojim drugim pogotkom na utakmici Viljevac u 89 minuti. Jedino ostaje žal što se gostujuća momčad nije vratila kući minimalno sa bodom. Iduće kolo u subotu 02. svibnja 2015. Križevčani dočekuju momčad Slaven Belupa II iz Koprivnice.