NK VIKTORIJA 8 (3)

NK MLADOST KB 0 (0)

VIKTORIJA: Veselko, Štefojić, Gudec, Kolarić, Manjić, Škrčec, Piškorić, Bastašić (od 83. Feletar), Ostojić (od 80. Bastašić B), Vitanović (od 56. Piškorić), Peršin

MLADOST: Popijač, Galinec (od 77. Srbiš), Sinković, Varga, Toth (od 46. Ritoša), Prvčić, Varga (od 77. Šegerc), Šlibar, Njegač, Milojević (od 70. Bojko), Andrašić (od 73. Bačani), Sršić

VOJAKOVAC – Igralište Vojakovca, gledatelja 80 SUDAC: Tomislav Hlevnjak (Herešin) POMOĆNICI: Dejan Švagelj (Križevci) i Darko Renjak (Bočkovec) DELEGAT: Stipe Koštić (Koprivnica)

STRIJELCI. 1:0 Piškorić (5), 2:0 Bastašić (22), 3:0 Manjić (43), 4:0 Piškorić (48), 5:0 Gudec (69), 6:0 Bastašić (79), 7:0 Manjić (81), 8:0 Manjić (89)

Nakon dobro odrađenih priprema, ali i slabijih rezultata u početku proljetnog djela prvenstva nogometaši i navijači Viktorije došli su napokon na svoje. Vojakovčani su od prve minute krenuli agresivno i sa željom da osvoje tri boda pred domaćom publikom.

Sve je dobro krenulo u 5. minuti kada Piškorić dovodi domaće u vodstvo. Bastašić povisuje na 2:0 u 22. minuti, a u 43. minuti iz kaznenog udarca siguran je Manjić i na predah se odlazi s tri gola prednost ispred Mladosti iz Koprivničkih Bregi.

viktorija11

U nastavku Viktorija ne posustaje i u 48.minuti na odlično ubačenu loptu utrčava Piškorić i po drugi puta matira vratara Popijača. Na 5:0 povisuje Gudec u 69. minuti, a deset minuta kasnije Bastašić ponovo trese protivničku mrežu. U finišu utakmice na scenu ponovo dolazi Manjić koji pogađa u 81. minuti,  a u 89. je precizan ponovo iz kaznenog udarca i slavi sa suigračima svoj hat-trick.

viktorijaviktorija1viktorija2viktorija3viktorija4viktorija5viktorija6viktorija7viktorija8viktorija9viktorija10viktorija12viktorija13