RATAR: Šatvar, Benko, Birt, Škrebek (od 90. Levak), Furmeg, Pejazić, Zajec, Benko, Birt B, Siladi (od 46. Mikec), Srbljinović, Škrebek M, Ruganec, Jelak PREDSTAVNIK: Ruganec

KALNIK: Tepeš, Radiček, Martinčić (od 64. Tepeš M), Martinčić, Gotić, Nakani, Potočki (od 46. Jurić), Car (od 89. Varović), Nikolić, Blagaj (od 73. Remenar), Bertusi (od 73. Potočki), Golub PREDSTAVNIK: Car

MIHOLEC – Igralište Ratara GLEDATELJA: 70 SUDAC: Krešimir Fazlić

STRIJELCI: 0:1 Car (7), 1:1 Srbljinović (20), 1:2 Nikolić (43)

Posljednje kolo prije odlaska na zimsku stanku donijelo je ogled vodećih sastava lige. Domaći Ratar dočekao je vodeći sastav lige. Nogometaši Kalnika odlučnije su krenuli u susret i poveli već u 7. minuti pogotkom Cara. Nakon početnog šoka domaći nogometaši brzo su se pribrali i poravnali rezultat u 14. minuti kada mrežu Tepeša trese Srbljinović.

Sve je izgledalo da će gledatelji u Miholcu uživati u golijadi na obje strane, ali to se nije dogodilo. Naime, igra se preselila na sredinu terena i ozbiljnijih prilika nije bilo do 40. minute kada pored vratnice odlazi lopta koju je sa 20 metara prema vratima Ratara uputio Blagaj. Laganu terensku inicijativu gosti su iskoristili u 43. minuti kada Nikolić posprema loptu iza leđa Šatvara i postavlja konačnih 1:2, jer u nastavku susreta nije bilo pogodaka, ali niti izglednih prilika.

Ovom pobjedom nogometaši Kalnika potvrdili su naslov jesenskog prvaka.

kalnik ratar kalnik ratar1 kalnik ratar2 kalnik ratar3 kalnik ratar4 kalnik ratar5 kalnik ratar6 kalnik ratar7 kalnik ratar8kalnik ratar9 kalnik ratar10 kalnik ratar11 kalnik ratar12 kalnik ratar13 kalnik ratar14 kalnik ratar15 kalnik ratar16miholec miholec1