KRIŽEVCI 2 (0)

KOPRIVNICA 1 (1)

KRIŽEVCI: Pavlović, Črček, Levak, Kemenović D., Majdak, Srbljinović, Fulir, Kemenović S., Skalički, Biljan, Međimorec, Plantić, Bošković, Tukša, Miklečić, Jakopović, Puljak.

KOPRIVNICA: Požgaj, Carek, Međimorec,Plahinek, Patričević, Blažotić, Kokša, Ramljak, Lovreković, Suvalj, Živko, Vidačak, Kerečin, Kolarec, Fajdić, Kapetanović, Bojanović, Kerečin, Subotičanec.

KRIŽEVCI – Gradski stadion. SUDAC: Dejan Švagelj. STRIJELCI: 0:1 Ramljak (18), 1:1 Biljan (56), 2:1 Fulir (80). CRVENI KARTON: Požgaj (Koprivnica). IGRAČ UTAKMICE: Dražen Fulir.

KRIŽEVCI – Dugo će se još pričati o utakmici Križevaca i Koprivnice, odigrane u četvrtak na Gradskom stadionu u Križevcima. Gosti iz Koprivnice bili su vrlo nezadovoljni dijeljenjem pravde suca Dejana Švagelja. Utakmica je dobro počela za Koprivničance, koji su konkretnije i ozbiljnije ušli u utakmicu što je na kraju i rezultiralo pogotkom Ramljaka u 18. minuti, koji je odlično iskoristio neopreznost domaće obrane. Drugo poluvrijeme u potpunosti je pripalo domaćinu. Igrala se 56. minuta. Slobodni udarac sa 17 m izvodi Tukša, Požgaj brani, a odbijenu loptu posprema Biljan. Koprivničanci postaju sve nervozniji i sve više nezadovoljni sucem Švageljom, a do prave eskalacije dolazi na samom kraju utakmice kada Fulir pogađa za pobjedu domaćina. To je teško prihvatio gostujući vratar, koji je nasrnuo na Švagelja, a ovaj ga je poslao pod tuš za kraj utakmice.

veterani krizevci koprivnica (2) veterani krizevci koprivnica (3) veterani krizevci koprivnica (4) veterani krizevci koprivnica (5) veterani krizevci koprivnica (6) veterani krizevci koprivnica (7) veterani krizevci koprivnica (8) veterani krizevci koprivnica (9) veterani krizevci koprivnica (10) veterani krizevci koprivnica (11) veterani krizevci koprivnica (12) veterani krizevci koprivnica (13) veterani krizevci koprivnica (14) veterani krizevci koprivnica (15) veterani krizevci koprivnica (16) veterani krizevci koprivnica (17) veterani krizevci koprivnica (18) veterani krizevci koprivnica (19) veterani krizevci koprivnica (20) veterani krizevci koprivnica (21) veterani krizevci koprivnica (22) veterani krizevci koprivnica (23) veterani krizevci koprivnica (24) veterani krizevci koprivnica (25) veterani krizevci koprivnica (26) veterani krizevci koprivnica (27) veterani krizevci koprivnica (28) veterani krizevci koprivnica (29) veterani krizevci koprivnica (30) veterani krizevci koprivnica (31) veterani krizevci koprivnica (32) veterani krizevci koprivnica (33) veterani krizevci koprivnica (34) veterani krizevci koprivnica