KRIŽEVCI 2 (1)

JADRAN GALEB 3 (3)

KRIŽEVCI: Pavlović, Buđa, Skalički, Plantić, Kemenović S., Budinski, Međimorec, Fulir, Jakopović, Glavica, Kemenović Damir, Bošković, Majdak, Kemenović Dražen.

JADRAN GALEB: Polak, Marković, Zagorščak, Krvar, Alves Torres, Mlinarić, Drk, Ivančić, Slatina M., Tržec, Radiček N., Nemec, Radiček D., Slatina D.

KRIŽEVCI – Gradski stadion. GLEDATELJA: oko 50. SUDAC: Mario Brunec. STRIJELCI: 0:1 Mlinarić (17), 0:2 Slatina D. (28), 0:3 Tržec (36), 1:3 Jakopović (39), 2:3 Buđa (62).

Gledajući tablicu očekivala se lagana pobjeda domaćeg sastava. Međutim, momčad iz Koledinca je pružila pravu partiju na Gradskom stadionu u Križevcima. Prvi je za goste zabio Mlinarić u 17. minuti, a u 28. prednost povećava Slatina. Dodatni šok domaćinu priredio je Tržec, koji je zabio za 0:3 u 36. minuti susreta. Nadu Križevcima prije pauze daje Jakopović, koji smanjuje zaostatak u 39. minuti. Drugo poluvrijeme domaćin opasniji i konkretniji te uspijeva smanjiti zaostatak preko Buđe. Međutim uz malo pomoć sportske Fortune Galebovi doma odnose sva tri boda.

veterani krizevci jadran galeb (3) veterani krizevci jadran galeb (4) veterani krizevci jadran galeb (5) veterani krizevci jadran galeb (6) veterani krizevci jadran galeb (7) veterani krizevci jadran galeb (8) veterani krizevci jadran galeb (9) veterani krizevci jadran galeb (10) veterani krizevci jadran galeb