TEHNIČAR 2 (1)

KRIŽEVCI 1 (0)

TEHNIČAR: Sudec, Tuhelka, Belovar, Cmrk, Grabar, Milek, Hudak, Kocijan, Jadanić, Baričić (od 78. Bartolić), Lovrek (od 90. Firbas). TRENER: Roman Sović.

KRIŽEVCI: Špoljar, Jandrašec (od 55. Ceković), Božović, Blagaj, Maras (od 69. stubičan), Kofler, Bartol, Mladen, Rumenjak (od 53. Mišir), Bastašić (od 65. Orejaš), Vrbančić (od 57. Babić). TRENER: Dražen Kemenović.

CVETKOVEC – Igralište Cvetkovec. GLEDATELJA: 350. SUDAC: Češko Đorđević (Bjelovar). POMOĆNICI: Vitomir Geler i Mario Abdić (oba Daruvar). DELEGAT: Mirko Penava (Cabuna). STRIJELCI: 1:0 Lovrek (40), 2:0 Milek (59), 2:1 Mladen (77, 11m). ŽUTI KARTONI: Bartolić, Kocijan i Sudec kod Tehničara, Jandrašec, Kofler i Stubičan kod Križevaca.

Pravu nogometnu poslasticu vidjeli su gledatelji prigorsko-podravskog derbija igranom na Veliku Subotu u Cvetkovcu. Sada već stari rivali odigrali su pravu partiju u kojoj je slavila domaća momčad. Međutim, početak utakmice bio je na strani gostiju, koji su veći dio prvog poluvremena kontrolirali igru te nisu uspijeli realizirati nekoliko potencijalnih šansi.Isto tako nekoliko puta je priprijetio domaćin, ali bez rezultatske promjene. Pad u igri u zadnjih desetak minuta gostiju, domaćin je osjetio te iz greške zadnje linije gostiju Cvetkovčani dolaze u rezultatsku prednost pogotkom Lovreka u 40. minuti susreta.

Gosti nakon predaha malo dolaze “k sebi”, ali već u 59. minuti domaćin pokazuje zašto je vodeća momčad lige te pogotkom Mileka dovodi Tehniačre u povećanje prednosti. Nanizalo se nekoliko opasnih situacija koje su Križevčani otklonili i dobro odolijevali presingu domaćina. U 77. minuti nakon prekšraja u kaznenom prostoru gosti smanjuju rezultatsku prednost preko Mladena iz kaznenog udaraca te ponovo preuzimaju inicijativu. Bilo je tu mogućnosti da se rezultat i poravna, međutim mreže se do kraja utakmice nisu tresle. Sljedeće kolo Križevci dočekuju Viroviticu.

nogomet tehnicar krizevci 001 nogomet tehnicar krizevci 003 nogomet tehnicar krizevci 004 nogomet tehnicar krizevci 005 nogomet tehnicar krizevci 006 nogomet tehnicar krizevci 008 nogomet tehnicar krizevci 009 nogomet tehnicar krizevci 010 nogomet tehnicar krizevci 011 nogomet tehnicar krizevci 012 nogomet tehnicar krizevci 013 nogomet tehnicar krizevci 014 nogomet tehnicar krizevci 017 nogomet tehnicar krizevci 019 nogomet tehnicar krizevci 020 nogomet tehnicar krizevci 022 nogomet tehnicar krizevci 024 nogomet tehnicar krizevci 027 nogomet tehnicar krizevci 028 nogomet tehnicar krizevci 030 nogomet tehnicar krizevci 032 nogomet tehnicar krizevci 036 nogomet tehnicar krizevci 037 nogomet tehnicar krizevci 042