Sveti Ivan Žabno, Ivan Bastalec, nogometna utakmica 1. ŽNL: Tomislav Sveti Ivan Žabno – Sloga Koprivnički Ivanec 0:1

Na igralištu Ivan Bastalec u Svetom Ivanu Žabno okupilo se oko 60 poklonika nogometa. Momčad Siniše Budje bolje je krenula u utakmicu, ali krajem prvog poluvremena gosti su umalo zatresli mrežu domaćih. U drugom poluvremenu nogometaši iz Koprivničkog Ivanca rade pritisak na polovici domaćih. Nogometaši Tomislava se uspijevaju odhrvati pritisku, ali u drugom dijelu drugog poluvremena spretnim pogotkom Kapuste gosti odnose sva tri boda iz Svetog Ivana Žabna.

ŽabnoŽabnoŽabnoŽabnoŽabnoŽabnoŽabnoŽabnoŽabnoŽabnoŽabnoŽabnoŽabnoTomislav ŽabnoŽabno-Sloga IvanecŽabno TomislavTomislavŽabno tomislavŽabnoŽabnoŽabno