VIKTORIJA-STARIGRAD 2:3 (1:1)

Igralište Vojakovac, gledatelja 80, SUCI: Ivan Koprić, Ivan Bukovčan, Aleksandra Vitelić DELEGAT: Tomislav Kučina

VIKTORIJA: Gudić, Sovar, Piškorić, Štefojić, Podolski (od 46. Bastašić), Mijić, Manjić, Ostojić, Kolarić, Gudić, Bradić, Bradić, Feletar TRENER: Zlatko Žunić

STARIGRAD: Mujić (od 44. Rajn), Sedlanić, Nemčić, Kapusta, Biočić, Pavešić 8od 81. Pavešić S), Brkić (od 85. Bogatirov), Mijatović, Kurek, Vitelj, Sirovec, Nemčić TRENER: Dejan Ruk

STRIJELCI: 0:1 Mijatović (7), 1:1 Kolarić (30. k.u), 1:2 Sedlanić (56), 1:3 Kapusta (65), 2:3 Bastašić (75)

Loše je krenulo za domaćina već u 7. minuti ranim pogotkom Mijatovića. Viktorija se vratila u igru u 30. minuti kada s bijele točke poravnava Kolarić. Prijelomni trenutak utakmice dogodio se u 56. minuti. Naime, dubinska lopta prebacuje zadnju liniju Viktorije i sam pred domaćeg vratara Gudića dolazi Sedlanić i povisuje na 1:2.

Kapusta u 65. minuti povisuje na 1:3, a tračak nade domaćim nogometašima dao je zgoditkom u 75. minuti Bastašić, ali rezultat se više nije mijenjao.

viktorija5 viktorija6 viktorija7 viktorija8 viktorija9 viktorija10 viktorija11 viktorija1 viktorija2 viktorija3 viktorija4