NK TOMISLAV (SIŽ) – 0 (0)

Gradski stadion u Križevcima, gledatelja 100, prijateljska utakmica

KRIŽEVCI – Špoljar, Jandrašec, Blagaj, Višak, Stubičan, Kofer, Mladen, Tihelka, Bastašić, Furmeg, Črnec, Lukinović, Kranjčević, Kos TRENER: Kemenović

TOMISLAV – Kump, Selak, Sičaja, Bukal, Mesar M, Benković, Zidarić, Papa, Dubravec, Lacković, Kusobrak, Tkalčec, Mesar D, Benjak, Ledinski, Petračija, Bartol, Brtan TRENER: Buđa

STRIJELCI: 1:0 Mladen (50), 2:0 Blagaj (53), 3:0 Tihelka (55), 4:0 Bastašić (82)

Na Gradskom stadionu u Križevcima u nedjelju je odigran prijateljski ogled između domaćina i Tomislava iz Svetog Ivana Žabna.

Prvih 45 minuta publika nije mogla uživati u nogometnoj igri, ali spomenimo da su nogometaši Tomislava imali dvije izgledne prilike. Početne minute igre obilježila je i ozljeda igrača Tomislava, Pape.

U nastavak susreta križevački nogometaši krenuli su bolje. Naime, mrežu Tomislava načeo je Mladen prekrasnim pogotkom pod gredu sa 20 metara u 50 minuti. Nije se dugo čekao novi pogodak. Blagaj u 52. minuti sa 25 metara iz slobodnog udarca pogađa uz lijevu vratnicu Kumpa.

nogomet

Križevci u 55. minuti vode 3:0. Tihelka je brži od gostujućeg vratara, pretrčava ga i lagano posprema loptu u mrežu. Nakon odličnog udarca Tihelke s ruba kaznenog prostora, Bastašić je natrčao na odbijenu loptu vratara Kumpa i u 82. minuti pospremio loptu u mrežu Tomislava za konačnih 4:0. Posljednje minute utakmice Tomislav je igrao s igračem manje, drugi žuti karton dobio je Bartol.