NK JADRAN POREČ 3 (1)

NK VRBOVEC 2 (0)

NK JADRAN POREČ: Milocani, Dujanić (od 81. Banko), Ereiz, Užila, Ilić, Pelizzar, Tomić, Banić (od 77. Lisec), Videkić, Šoškić (od 62, Valenta), Šimunović, Banko, Šimunović, Valenta, Banić, Temaj TRENER: Danijel Jumić

NK VRBOVEC: Jendriš, N. Jendriš, Bradić, Pluščec, Boroša, Kokot (od 62. Uremović), Horvatić, Colarić, Dodić (od 79. Gomerčić), D. Colarić, Malkoč, Vladisavljević, Dimović, Uremović, Šimić, Vidović, Petak TRENER. Ante Klarić

STRIJELCI: 1:0 Kepčija (38), 1:1 D. Colarić (57), 2:1 Valenta (68), 3:1 Valenta (72), 3:2 Gomerčić (90+2).

Nakon sjajne pobjede nogometaša Vrbovca na domaćem travnjaka u ogledu s nogometašima Trnja, u subotu su poraženi u zanimljivom susretu u Poreču.

Mreže su se tresle čak pet puta. Domaći su poveli pogotkom Kepčije u 38. minuti i tim rezultatom se otišlo na odmor. U nastavku Vrbovčani zgoditkom Colarića poravnavaju u 57. minuti, ali utakmicu rješava u korist domaćih Valenta koji je u igru ušao u 62. minuti, a u 68. i 72. minuti postiže dva pogotka. Na konačnih 3:2 smanjio je u sudačkoj nadoknadi Gomerčić.