VOJAKOVAC: Igralište Vojakovac, gledatelja 50, SUCI: Antonio Sirovec, Edvard Jakšić, Dominik Juranić DELEGAT: Zlatko Štrfiček

VIKTORIJA:Gudić, Piškorić (od 86. Feletar), Podolski (od 64. Vitanović), Mijić, Manjić, Ostojić, Bastašić (od 81. Bradić), Kolarić, Peršin, Gudić, Bradić Mario TRENER: Zlatko Žunić

OMLADINAC: Špernjak, Renić, Husnjak, Petrović, Pavlović, Cenkovčan, Piskač, Bukvić, Hajduković, Blažeković, Kovač  TRENER: Krešimir Špernjak

STRIJELCI: 0:1 Pavlović (19), 1:1 Gudić (34), 2:1 Mijić (54)

Nogometaši Viktorije ostvarili su zasluženu pobjedu u nedjeljnom ogledu protiv Omladinca. Gosti koji su u Vojakovac stigli samo s 11 igrača prvi su stigli do pogotka. Pavlović dovodi goste u vodstvo u 19. minuti, a Gudić u 34. vraća sve na početak. U drugom poluvremenu pogotkom Mijića Viktorija stiže do preokreta i osvajanja vrijedna tri boda.

U ostalim utakmicama 25. kola ostvareni su sljedeći rezultati: Hrvatski bojovnik-Podravec 4:1, Mladost-Reka 4:0, Tehnika-Lipa 2:1, Rudar-Starigrad 2:3, Fugaplast-Prugovac 2:3, GOŠK-Mladost 0:4.

vojakovac2 vojakovac3 vojakovac4 vojakovac5 vojakovac6 vojakovac7 vojakovac8 vojakovac9 vojakovac10 vojakovac11 vojakovac12 vojakovac13