Lonjica: NK Lonja – NK Sava Sop 3-1

Gledatelja 150

Strijelci: 1-0 Palikuća (35), 2-0 Duvnjak (59), 2-1 Čabraja (71)min, 3-1 Maksimović (87)

NK Lonja: Mandić 7, Palikuća 8, Pavić 7 (od 71min Granoša 7 ), Simonović 7, Maksimović 7.5 , Jerković 7 , Kovač 7 (od 59min Solarić 7 ), Salopek 8 , Blažević 7, Duvnjak 7,5 , Solarić D 7,5
NK Sava: Ištvanić 6, Brtan 6, Dupan5.5, Miličević 6, Filipović 5,5, Novosel – (od 37min Čabraja 6), Krapec 5, Hrga 6, Joveš 6, Loborinec 6, Šuk 5,5

Igrač utakmice: Marinko Palikuća

Treća uzastopna pobjeda momčadi koju više uspješno vodi trener Igor Mudrić. Prepuni želje i elana, igrači Lonjice slomili su protivnika agresivnom igrom od samog početka.
Gosti su se predstavili kao odlična ekipa koja se želi nadigravati, ali težak i blatnjav teren nije dozvoljavao kombinatoriku. Uvodnih 15 minuta prošlo je u ispipavanju snaga, a onda su priprijetili gosti iz kornera, no Mandić izvrsno brani.
Domaćin je sve više osvajao teren, Kovač je probio desnu stranu gdje ga je srušio igrač Save, a slobodni udarac perfektno je izveo Palikuća i lopta je odsjela u samim “rašljama” za veliko slavlje igrača i mnogobrojnih navijača.

Do poluvremena bilježimo mnogo prekida i isjeckane igre. U drugom poluvremenu još jači i goropadniji domaćin. Igrači Lonje istrčali su kao da su u rezultatskom deficitu, dok su gosti promjenom formacije počeli igrati dugim loptama.
U 59 minuti aut sa strane izveo je Solarić, a Salopek je prenio glavom loptu na rub 5 metara gdje utrčava Duvnjak i posprema efektno za 2-0.
Tada se domaći malo povlače i gosti dolaze do izražaja. Čabraja u 71. minuti smanjuje rezultat i unosi neizvjesnost do samog kraja. Lonja je branila svim snagama prednost i uspjela u tome.
U 87 minuti utakmica je riješena. Odličnu dijagonalu za mladog Granošu uposlio je Palikuća, a Granoša vraća loptu u sredinu gdje lopta dolazi do Maksimovića koji šalje loptu pored Ištvanića. Lonja je mirno dočekala kraj utakmice i uslijedilo je veliko slavlje.
Prepuno gledalište vidjelo je 4 gola i borbenu utakmicu, a domaćin je osigurao besplatno kuhano vino za sve navijače.