PODRAVAC – KRIŽEVCI 2.2 (0:1)

U subotu poslijepodne odigran je prijateljski susret međužupanijskih ligaša NK Podravca iz Vrija, koji su ugostili kolege iz Križevaca. Svako poluvrijeme pripalo je jednoj momčadi. U prvom poluvremenu Križevčani dominantiji i konkretniji što i kapitaliziraju u 37. minuti kada Marko Blagaj s oko 20-ak metara oštro puca u vratarevu lijevu stranu te dovodi goste iz Križevaca u prednost.

Drugo poluvrijeme donosi nova uzbuđenja i rezultatskih preokreta. Već u 49. minuti Virovci preko Karana poravnavaju rezultat. Međutim, potencijalno pojačanje Križevaca Robert Rumenjak u 62. minuti na asistenciju Mišira ponovo dovodi Križevčane u vodstvo. Nakon toga, igra Križevaca nije izgledala najbolje. Naredalo se nekoliko situacija domaćina, koji dva puta pogađa gredu, ali ne uspijeva pogoditi Vrbančićeva vrata. Napor Podravca isplatio se u 89. minuti kada Karan po drugi puta pogađa mrežu Križevčana i postavlja konačan rezultat 2:2. U nedjelju Križevci igraju još jedan pripremni susret, i to protiv Tehnike u Koprivnici.

podravac krizevci (2) podravac krizevci (3) podravac krizevci (4) podravac krizevci (5) podravac krizevci (6) podravac krizevci (7) podravac krizevci (8) podravac krizevci (9) podravac krizevci (10) podravac krizevci (11) podravac krizevci (12) podravac krizevci (13) podravac krizevci