KRIŽEVCI 3 (1)

VIKTORIJA 1 (1)

KRIŽEVCI: Kofler, Blagaj, Maras, Mladen, Stubičan, Đurašević, Tihelka, Babić, Bastašić, Višak, Mišir, Miklečić, Lukinović, Kos, Furmeg, Bajser, Božović. PREDSTAVNIK: Vitomir Mijić.

VIKTORIJA: Vajčner, Mijić, Vitanović, Štefojić, Sovar, Kolarić, Bastašić, Bradić, Manjić, Gudić A., Gudić V., Feletar. TRENER: Zlatko Žunić.

KRIŽEVCI – Gradski stadion. GLEDATELJA: oko 50. SUDAC: Miodrag Plantak (Križevci). STRIJELCI: 0:1 Manjić, 1:1 Stubičan, 2:1 Bastašić, 3:1 Đurašević.

Subotnji susret nogometaša Križevaca i Viktorije započeo je minutom šutnje za nekadašnjeg trenera i voditelja Škole nogometa Križevci Antuna Bednaića Tinu. U ovom susretu Križevčani su nastupili bez standardnih vratara. Tako je prvo poluvrijeme čuvar mreže bio David Kofler, a drugo poluvrijeme Milan Mišir. Vojakovčani bolje i ozbiljnije kreću u susretu te taj vratarski deficit kapitaliziraju preko Manjića. Mučili su se Križevčani kako bi poravnali rezultat i to im uspijeva na samom kraju poluvremena preko Bastašića.

Drugo poluvrijeme u potpunosti pripada Križevčanima, a u nekim trenucima Križevci su protiv Viktorije igrali viktoriju. Tako Marko Stubičan donosi preokret rezultata. Bilo je tu dosta šansi iz kojih su Križevčani mogli povećati rezultat, no još jedan pogodak uspijeva realizirat Đurašević pred kraj utakmice. Valja napomenuti kako je za Križevce igrao i Mihael Bajser, koji je u subotu stigao na probu.

Danas nogometaši Križevaca igraju novi susret i to protiv Podravca iz Virja, a početak susreta je u 18 sati na Gardskom stadionu u Križevcima.

nogomet krizevci viktorija01 nogomet krizevci viktorija02 nogomet krizevci viktorija03 nogomet krizevci viktorija04 nogomet krizevci viktorija05 nogomet krizevci viktorija06 nogomet krizevci viktorija07 nogomet krizevci viktorija08 nogomet krizevci viktorija09 nogomet krizevci viktorija10 nogomet krizevci viktorija11 nogomet krizevci viktorija12 nogomet krizevci viktorija13 nogomet krizevci viktorija14 nogomet krizevci viktorija15 nogomet krizevci viktorija16 nogomet krizevci viktorija17 nogomet krizevci viktorija18 nogomet krizevci viktorija19 nogomet krizevci viktorija20 nogomet krizevci viktorija21 nogomet krizevci viktorija22 nogomet krizevci viktorija23 nogomet krizevci viktorija24 nogomet krizevci viktorija25 nogomet krizevci viktorija26 nogomet krizevci viktorija27 nogomet krizevci viktorija28 nogomet krizevci viktorija29 nogomet krizevci viktorija30 nogomet krizevci viktorija31 nogomet krizevci viktorija32 nogomet krizevci viktorija33 nogomet krizevci viktorija34 nogomet krizevci viktorija35 nogomet krizevci viktorija36 nogomet krizevci viktorija37