TEHNIKA 0 (0)

KRIŽEVCI 2 (1)

TEHNIKA: Šipek, Balija, Maurović, Matijević, Jadan, Ban, Halusek, Matijaković, Halusek, Matijašec, Đuraj, Radanović. TRENER: Vlado Dragosavljević.

KRIŽEVCI: Špoljar, Ceković, Selanec, Blagaj, Zemljak, Božović, Stubičan, Mladen, BAstašić, Rumenjak, Bastašić, Jandrašec, Orejaš, Mišir, Babić, Miklečić. TRENER: Dražen Kemenović.

KOPRIVNICA – Igralište NK Tehnika. GLEDATELJA: 30. SUDAC: Denis Gregurina (Koprivnica).

U drugom pripremnom susretu ovog vikenda nogometaša Križevaca ostvarili su prvu pobjedu u dosadašnjim pripremnim susretima. Naime, u nedjelju poslijepodne momčad Dražena Kemenovića svladala je županijskog drugoligaša Tehniku iz Koprivnice rezultatom 2:0. Domaćin je imao nekoliko izglednih šansi tijekom prvog poluvremena koje je sigurni vratar Križevaca Alen Špoljar uspješno ukrotio. Međutim, napadačku igru gostiju u 17. minuti susreta kapitalizirao je Stubičan, tako da se rezultat nije do poluvremena mijenjao.

U drugom poluvremenu križevački Puregeri dominantniji i opasniji. Redale su se prilike, ali križevački golgeteri nikako ne uspijevaju nagurati loptu u mrežu. Sve dileme oko pobjednika nedjeljnog susreta riješio je Mladen u 71. minuti susreta i time postavio konačan rezultat. U srijedu Križevci igraju novi pripremni susreti i to protiv Dugo Sela u Brckovljanima, a početak susreta je u 16 sati.

tehnika krizevci (2) tehnika krizevci (3) tehnika krizevci (4) tehnika krizevci (5) tehnika krizevci (6) tehnika krizevci (7) tehnika krizevci (8) tehnika krizevci (9) tehnika krizevci (10) tehnika krizevci (11) tehnika krizevci (12) tehnika krizevci (13) tehnika krizevci (14) tehnika krizevci (15) tehnika krizevci (16) tehnika krizevci