PODRAVAC 3 (3)

KRIŽEVCI 5 (3)

PODRAVAC: Vlašićek, Senjan, Grivić, Turković, Šklebar Ma., Šklebar Mi., Križenović, Rukelj, Borić, Šignjar, Sabol, Ivančin, Carek, Hrženjak, Karan, Hubijan, Pavlović. TRENER: Vjekoslav Vučeta.

KRIŽEVCI: Vrbančić D., Jandrašec, Vrbančić T., Blagaj, Pavlic, Kofler, Furmeg, Miklečić, Orejaš, Đurašević, Bastašić, Tihelka, Babić, Stubičan, Mišir, Maras, Višak, Mladen. TRENER: Dražen Kemenović.

VIRJE – Igralište NK Podravac. SUDAC: Dario Matočec (Đurđevac). GLEDATELJA: 50. STRIJELCI: 0:1 Furmeg (9), 1:1 Šignjar (16), 2:1 Sabol (26), 2:2 Jandrašec (45), 3:2 Hrženjak (52), 3:3 Stubičan (59), 3:4 Mišir (68), 3:5 Maras (81).

Nakon nedjeljnog susreta u Križevcima u Virju je odigrano drugi susret između Podravca i Križevaca. I u ovom susretu sadržaja nije nedostajalo, a svakako su ga obilježili rezultatski preokreti. Već u 9. minuti Križevci dolaze do vodstava preko Furmega, koji iskosa s ruba 16-erca snažno puca i pogađa za rano vodstvo Križevčana.

Do izjednačenja nije trebalo dugo čekati. Naime, Šignjar pogađa za 1:1 u 16. minuti susreta da bi Sabol preokrenuo rezultat u korist Virovaca u 26. minuti. Jandrašec pak ponovo rezultat postavlja “na nulu” na samom kraju poluvremena.

U 52. minuti Hrženjak ponovo dovodi u prednost domaću postavu, ali Stubičan sedam minuta kasnije ponovo sve vraća na početak. Prekoret rezultata u korist Križevčana donosi Mišir u 68. minuti susreta, a konačan rezultat od 3:5 postavlja Maras iz slobodnog udarca u 81. minuti. Zanimljivost je ta da je Maras na jučerašnji dan prije pet godina kao igrač i kapetan Slaven Belupa iz slobodnog udarca pogodio za vodstvo Farmacetua protiv velikog španjolskog kluba Atletic Bilbaa.

nogomet podravac virje krizevci01 nogomet podravac virje krizevci02 nogomet podravac virje krizevci03 nogomet podravac virje krizevci04 nogomet podravac virje krizevci05 nogomet podravac virje krizevci06 nogomet podravac virje krizevci07 nogomet podravac virje krizevci08 nogomet podravac virje krizevci09 nogomet podravac virje krizevci10 nogomet podravac virje krizevci11 nogomet podravac virje krizevci12 nogomet podravac virje krizevci13 nogomet podravac virje krizevci14 nogomet podravac virje krizevci15 nogomet podravac virje krizevci16 nogomet podravac virje krizevci17 nogomet podravac virje krizevci18 nogomet podravac virje krizevci19 nogomet podravac virje krizevci20 nogomet podravac virje krizevci21 nogomet podravac virje krizevci22 nogomet podravac virje krizevci23 nogomet podravac virje krizevci24 nogomet podravac virje krizevci25 nogomet podravac virje krizevci26 nogomet podravac virje krizevci27 nogomet podravac virje krizevci28 nogomet podravac virje krizevci29 nogomet podravac virje krizevci30