NOVI MAROF – Na igralištu Marofa odigrana je u nedjelju prvenstvena utakmica 5. kola područne prve kadetske lige između križevačkog Radnika i Bjelovara. Bjelovarčani su nastavili pobjednički niz, “pregazivši” Križevčane u drugom poluvremenu. Pobijedili su 8:1 (1:1). Vodeći pogodak za Radnikovce postigao je Karlo Babok, do poluvremena je izjednačio Marko Petak, a u nastavku utakmice triput su križevačku mrežu pogađali Domagoj Škojo i Lucian Radmilović te jednom Matej Babić, Sudio je Rajko Solar iz Imbriovca.

RADNIK KRIŽEVCI: Hadrović, Gregurić, T. Stručić, Pavlic, M. Stručić, Šostarić, Jaki, Kemenović, Babok, Kranjčević, Čondić, Posavec, Horvat, Komljenović, Šantić. TRENER: Alan Habuzin.

BJELOVAR: Hadžamija, Radmilović, Babić, Matoš, Kliček, Sabolić, Hrahovski, Škojo, Petak, Pelin, Vidovec, Đorđević, Palijan, Lončar, Šamuga. TRENER: Marko Ćurić.