KRIŽEVCI 2 (0)

MEĐIMURJE 3 (3)

KRIŽEVCI: Šantek N., Črnec, Srbljinović (od 46. Brlić), Vlahek, Pleša, Miklečić, Podolski, Šantek L. (od 46. Kos D.), Lukinović (od 46. Sedlar), Babić, Kos P. (od 46. Šantek J.). TRENER: Mario Evačić.

MEĐIMURJE: Kociper, Balent, Kuhar, Golub, Mesarić, Horvat, Farkaš, Mihalić, Vidović, Kolenić. Zrna. TRENER: Matija Kristić.

KRIŽEVCI –  Gradski stadion. SUDAC: Ivan Koprić. POMOĆNICI: Antonio Sirovec i Dejan Švagelj (svi Križevci). DELEGAT: Tomislav Kučina (Sveti Ivan Žabno). STRIJELCI: 0:1 Kolenić (8), 0:2 Golub (17), 0:3 Kuhar (43), 1:3 Sedlar (78), 2:3 Šantek J. (82).

U utorak na Gradskom stadionu u Križevcima unaprijed je odigran susret 19. kola između Križevaca i Međimurja. Iako se nakon dugo vremena okupilo gotovo cijela postava Križevaca, ipak nisu uspjeli svladati vršnjake Međimurja, koji su desetkovani stigli u Križevce. Međimurci su vrlo brzo poveli, već u 8. minuti pogotkom Kolenića, a u 17. povećavaju prednost preko Golubića da bi na samom kraju poluvremena treći pogodak postigao Kuhar.

Drugo poluvrijeme pripalo je Križevčanima, koji su postali konkretniji i opasniji, da bi smanjili zaostatak u 78. minuti pogotkom Karla Sedlara. Samo pet minuta kasnije Josip Šantek pogađa za 2:3 i „podiže“ ekipu, koja je do kraja utakmice neumoljivo napadala Međimurce, ali lopta nije završila u mreži za eventualni remi. U sljedećem kolu Križevci gostiju u Ždralovima kod Mladosti. dp

juniori krizevci medjimurje (2) juniori krizevci medjimurje (3) juniori krizevci medjimurje (4)

juniori krizevci medjimurje (11) juniori krizevci medjimurje (12)