MOKRICE MIHOLEČKE – U nedjelju je odigran susret 7. kola 2. ŽNL između Hrvatskog Bojovnika i Ferdinandovca. Vodeći Ferdinandovac nakon sedam kola ostvario je i sedmu pobjedu nad domaćim nogometašima koji imaju tek jednu pobjedu. Unatoč tome nogometaši Bojovnika borili su se do kraja susreta. Loše je krenulo za domaće i gosti iz jedanaesterca dolaze u vodstvo. Krajem prvog poluvremena domaći se prekrasnim pogotkom pod gredu vraćaju u igru, ali u nastavku susreta nogometaši Ferdinandovca tresu mrežu još dva puta za konačnih 1:3.

Treba spomenuti da su krajem utakmice stigli i policijski službenici kako bi eventualno smirili navijače koji su bili nezadovoljni suđenjem. U sljedećem kolu Hrvatski Bojovnik ide na gostovanje kod Mladosti KB , a Ferdinandovac doma igra s Miklinovcem.

bojovnik bojovnik1 bojovnik2 bojovnik3 bojovnik4 bojovnik5 bojovnik6 bojovnik7 bojovnik8 bojovnik9 bojovnik10 bojovnik11