Viktorija slomila Starigrad u drugom poluvremenu

NK VIKTORIJA 5 (2)

NK STARIGRAD 2 (2)

NK VIKTORIJA: Jagušić, Stovrag, Štefojić, Benjak, Cigler, Piškorić M, Piškorić Z, Vitanović, Ostojić, Bradić, Posavec, Bastašić, Bradić TRENER: Milošević

NK STARIGRAD: Mujić, Sedlarić, Klačinski, Štefanec, Foruglaš, Lončarek, Pavešić, Mijatović, Kurtić, Pal, Vitelj, Basilj, Sršek, Brkić, Marić, Kaviski TRENER: Petričević

VOJAKOVAC – igralište NK Viktorije, 23. listopada 2016. SUDAC: Kristijan Sminderovac POMOĆNICI: Darko Renjak i Nikola Ferenčić

STRIJELCI: 0:1 Pavešić (6), 1:1 Ostojić (12), 2:1 Posavec (14), 2:2 Lončarek (16), 3:2 Ostojić (62), 4:2 Ostojić (73), 5:2 Piškorić M (85)

Nogometaši Viktorije s osmijehom na licu završili su današnju prvenstvenu nogometnu utakmicu. Sve je loše krenulo po domaći sastav jer već od 6. minute gosti vode pogotkom Pavešića. Domaćina loš početak nije obeshrabrio i već se u 12. minuti vraćaju u susret pogotkom junaka utakmice Ostojića. Dvije minute kasnije domaći dolaze u vodstvo pogotkom Posavca. Veselje Vojakovčana nije dugo trajalo, jer već u 16. minuti rezultat poravnava Lončarek i na predah se odlazi rezultatom 2:2.

Nakon startne golijade mreže su mirovale do 62. minute kada domaće u vodstvo dovodi Ostojić, a isti igrač u 73. minuti ponovo trese mrežu Mujića i rezultat je 4:2. Pobjednik je u tim trenucima praktički bio riješen, a do kraja susreta domaći su postigli još jedan pogodak i u 85. minuti Piškorić trese mrežu gostiju za konačnih 5:2. Vrlo dobro je sudio Kristijan Sminderovac, a igrač utakmice je Pero Ostojić. Spomenimo da je danas na europskim nogometnim travnjacima zabilježen još jedan “hat – trick”.

viktorija viktorija1 viktorija3 viktorija4 viktorija5 viktorija6 viktorija7 viktorija8 viktorija9

Naime, hrvatski reprezentativac Nikola Kalinić zabio je čak tri gola u pobjedi Fiorentine na gostovanju kod Cagliarija od 5-3 u 9. kolu Talijanske lige.

kalinic nikola

Kalinić je na Sardiniji postigao pogotke u 20., 40. i 53. minuti, a asistirao je kod još jednog gola Fiorentine. Splitski napadač je bio dvostruki strijelac i u četvrtak u Europskoj ligi protiv Slovan Libereca, pa je u četiri dana postigao čak pet golova. Milan Badelj i Hrvoje Milić su ostali na klupi “viola”.