HAŠK 4 (1)

NK VRBOVEC 0 (0)

Zagreb, 29. listopada 2016., Pešćenica Gledatelja: 150
Suci: Darko Jurčević, Adrijano Delač, Stjepan Novosel, Četvrti sudac: Tomislav Vidović

HAŠK: Horvat, Kosić, Mijoč, Krajačić, Brlečić, Cholewinski, Zelenika, Ivezić, Vinković, Šugić, Colins, Marković, Delić, Barišić, Drašković, Martinović, Boban, Buretić TRENER: Ninković

NK VRBOVEC: Benko, Jendriš, Dimović, Ivoš, Kokot, Ćosić, Horvatić, Potroško, Radovac, Ramon, Jelić, Kosovec, Babić, Gomerčić, Boroša, Petak, Uremović, Schaab TRENER: Klarić

STRIJELCI 1:0 Zelenika (20), 2:0 Brlečić (56), 3:0 Zelenika (74), 4:0 Martinović (87)

Nogometaši Vrbovca doživjeli su težak poraz na gostovanju u zagrebačkoj Pešćenici. Domaći su poveli u 20. minuti pogotkom Zelenike, a susret je bio riješen u 44. minuti kada je drugi žuti karton kod Vrbovčana dobio Jelić. U nastavku s igračem manje Vrbovec nije mogao ozbiljnije parirati, što je rezultiralo s još tri pogotka u njihovoj mreži. Na 2:0 u 56. minuti rezultat je povisio Brlećić. U 74. minuti u listu strijelaca ponovo se upisao Zelenika, a točku na “i” u 87. minuti postavlja Martinović za konačnih 4:0.