NK ZAGOREC 1 (1)

Gradski stadion Vrbovec, 8. travnja 2017., gledatelja 300

NK VRBOVEC: Jendriš, Malkoč, N. Jendriš, Dimović (od 57. Bradić), Petak, Ćosić, Colarić, Boroša (od 73. Medverec), Kokot, J. Colarić, Pluščec (od 61. Horvatić), Vladisavljević, Dodić, Šimić, Vidović TRENER: Ante Klarić

NK ZAGOREC: Hadžić, Strabić, Kunštek, Landripet (od 46. Oraić), Kresonja, Lešković, Marić (od 61. Glavač), Postonjski, A. Landripet, Čunčić, Hanžić, Ranogajec, Posilović, Mlinarić, Cindrić, Smrekar TRENER: Franjo Kučko

SUDAC: Mario Jelić, POMOĆNICI: Hrvoje Vrbanec i Stjepan Novosel ČETVRTI SUDAC: Jakov Maleš

STRIJELCI: 1:0 Boroša (7), 1:1 Hanžić (8), 2:1 Boroša (26), 3:1 Boroša (52), 4:1 Colarić (90+2)

Nakon odličnih partija u gostima i slabijih na domaćem travnjaku vrbovečka publika napokon je dočekala pobjedu domaćih nogometaša na Gradskom stadionu u Vrbovcu. Utakmica će ostati u sjećanju Boroši koji je postigao hat-trick. Načeo je mrežu Hadžića već u 7. minuti, ali već u 8. minuti hladan tuš za domaće i Hanžić poravnava na 1:1.

Do novog pogotka Vrbovčani su čekali do 26. minute. Naime, nakon izborenog kornera ponovo je najprecizniji Boroša i rezultatom 2:1 odlazi se na predah. U nastavku Boroša povisuje na 3:1 u 53. minuti, a Klarić ga uz ovacije domaće publike vadi van iz igre u 73. minuti.

Konačnih 4:1 postavio je Colarić u sudačkoj naknadi. Ovom pobjedom Vrbovčani su stigli do 27 bodova i do 10. mjesta na prvenstvenoj ljestvici. U ostalim susretima 21. kola Jadran Poreč je pobijedio Samobor 1:0, Trnje je bilo bolje od Krka 1:0. Minimalnu pobjedu od 1:0 ostvarila je i Kustošija u ogledu protiv Maksimira. Segesta je svladala Vrapče 3:1, a Dugo Selo Stupnik također 3:1. Jedinu gostujuću pobjedu ostvarila je Opatija koja je pobijedila HAŠK rezultatom 5:3.

vrbovec11vrbovec10vrbovec9vrbovec8vrbovec7vrbovec6vrbovec5vrbovec4vrbovec3vrbovec1vrbovec2