U srijedu poslijepodne po kišovitom vremenu na Gradskom stadionu u Križevcima odigran je prijateljski susret istoimenog domaćina i momčadi Zelengaja iz Kučana Donjih.

To je još jedan u nizu pripremnih susreta koji su nogometaši Križevaca odigrali u posljednih deset dana otkako je održana prozivka igrača. Prvi do vodstva dolaze gosti preko Hudoletnjaka iz kaznenog udarca u 19 minuti susreta. Domaćin uspijeva poravnati u 45. preko Stubičana, a već u 46. minuti Mišir donosi preokret rezultata, dok Bastašić u 54. minuti povećava prednost. Međutim, unutar nekoliko minuta domaća postava radi nekoliko greški koje koristi momčad Zelengaje te Horvat u 63. i 66. minuti poravnava rezultat i postavlja konačan rezultat od 3:3.

Za Križevce su nastupili: Špoljar, Jandrašec, Božović, Kofler, Blagaj, Tihelka, Babić, Đurašević, Stubičan, Višak, Mišir, Mladen, Vrbančić T., Pavlic, Bastašić, Miklečić, Šantek J., Kranjčević i Orejaš. Trener je Dražen Kemenović, a utakmicu je sudio Antonio Sirovec.

nogomet krizevci zelengaj 002 nogomet krizevci zelengaj 003 nogomet krizevci zelengaj 004 nogomet krizevci zelengaj 005 nogomet krizevci zelengaj 007 nogomet krizevci zelengaj 009 nogomet krizevci zelengaj 011 nogomet krizevci zelengaj 012 nogomet krizevci zelengaj 013 nogomet krizevci zelengaj 015 nogomet krizevci zelengaj 019 nogomet krizevci zelengaj 020 nogomet krizevci zelengaj 024 nogomet krizevci zelengaj 025 nogomet krizevci zelengaj 026 nogomet krizevci zelengaj 028 nogomet krizevci zelengaj 031 nogomet krizevci zelengaj 033