MOČILE 2 (1)

MLADOST: Šoštarić, Prosenečki (od 46. Samoščanec), Radaković (od 75. Sakač), Šćuric, Gudec, Balić, Jakopović, Jurčević, Lukačić (od 75. Jasek), Benčak, Kraljić. PREDSTAVNIK: Vlado Jurčević.

MOČILE: Kodrić, Sitar (od 88. Šestak), Čani, Markač, Šteingel, Talan (od 75. Horvat), Milić, Levak, Banek, Vitelj, Đurinić. TRENER: Goran Ogrizović.

CAREVDAR – Igralište Mladosti. SUDAC: Ivan Koprić (Križevci).

STRIJELCI: 0:1 Čani (44), 1:1 Jakopović (53), 1:2 Banek (68). ŽUTI KARTONI: Sakač i Gudec kod Mladosti, Đurinić kod Močila.

Dinamična je bila utakmica između Mladosti i Močila. U prvom poluvremenu domaći sastav nije iskoristio nekoliko izglednih prilika i kazna je uslijedila u 44. minuti. Naime, nakon ubačaja iz kuta gužvu koristi Čani i posprema loptu iza leđa Šoštarića.

U nastavku se Mladost vraća u igru pogotkom Jakopovića u 53. minuti, ali svi bodovi ipak odlaze u Močile nakon što je precizan bio Banek u 68. minuti.

carevdar12carevdar11carevdar10carevdar9carevdar8carevdar7carevdar6carevdar5carevdar4carevdar3carevdar2carevdar1carevdar