VRBOVEC – DUBRAVA TIM KABEL 2:2

Gradski stadion Vrbovec, gledatelja 200, SUCI: Igor Marić, Krunoslav Blažeković, Nikola Grgurić, Ivan Brdarević

VRBOVEC: Jendriš, N.Jendriš, Dimović, Pluščec, Boroša (od 74. Colarić), Busija (od 58. Krizmanić), Ćosić, Franić (od 46. D. Colarić), Bojčić, Gegić, Ramon, Benko, Kokot, Petak, TRENER: Denis Madžar

DUBRAVA TIM KABEL: Mustapić, Kelemen (od 60. Alghoul), Juranović, El-Saleh, Mioković, Čopec, Čečura, Petković, Žugaj, Džaferović (od 69. Stojić), Pejić, Balagović, Neto, TRENER: Boris Perković

STRIJELCI: 1:0 Ćosić (26), 1:1 Juranović (32), 1:2 Alghoul (76), 2:2 Dimović (86)

Četiri pogotka vidjela je vrbovečka publika u subotnjem ogledu u 13. kolu 3. HNL zapad. Sve je odlično krenulo za domaće u 26. minuti kada se u listu strijelaca upisuje Ćosić. Nije se dugo čekao odgovor gostiju koji stižu do poravnanja u 32. minuti zgoditkom Juranovića. U nastavku potpuni preokret, Alghoul u 60. minuti ulazi u igru, a u 76. minuti dovodi goste u vodstvo. Nogometaši Vrbovca uspjeli su golom iz kaznenog udarca u 86. minuti osvojiti bod, precizan je bio Dimović. Na kraju susreta kod domaćih zbog žutih kartona isključen je Colarić.

Ostali rezultati:

Vrapče-Zagreb 0:1, Segesta-Jadran Poreč 1:0, Dugo Selo-Pazinka 0:0, HAŠK-Zagorec 2:4, Udarnik-Krk 2:2, Maksimir-Špansko 1:1, Opatija-Rudar 1:0.