U nedjelju, 3. travnja odigrani su susreti 3. ŽNL. Pogledajte rezultate i atmosferu s prigorskih travnjaka.

Mladost iz Velikog Ravna slomljena na domaćem terenu

NK MLADOST: 0

NK SOKOL: 3

MLADOST: Koprić, Mateković, Španić, Ferenčak, Beclin, Pavliček, Busija, Srečec, Mužić, Mikadi. TRENER: Busija

SOKOL: Jambog, Benčak, Prišlin, Smiljanović, Rajn, Pomahač, Robotić, Ištvanić, Jambrušić, Dević, Ivaštinović. TRENER: Robotić.

Dva pogotka Sokola iz Sokolovca u prvom poluvremenu demotivirale su domaće nogometaše, ali ipak nisu posustajali. U nastavku su kod rezultata 0:2 izborili jedanaesterac, ali gostujući vratar sigurno brani, a već u sljedećem napadu sudac je dosudio najstrožu kaznu za goste koji povisuju na 0:3 i povratka za domaće više nije bilo.

raven14 raven13 raven12 raven11 raven10 raven9 raven8 raven7 raven6 raven5 raven4 raven3 raven2 raven1

Gornja Rijeka došla do pobjede u finišu susreta

NK GORNJA RIJEKA 1 (0)

NK RADNIČKI 0(0)

STRIJELCI: 1:0 Munta (87. minuta)

NK GORNJA RIJEKA: Plantić, Tremski, Sokač, Plantić D, Orak, Sokač, Nakani, Đurinić (od 78. Kranjec), Nakani M (od 55. Babok), Babok, Hasanec (od 55. Zidarić) TRENER: Jambrec

NK RADNIČKI: Vajčner, Ljubaj, Kemenović, Vragović, Mandić, Fulir, Budja, Žunić, Šantak (od 58. Hubina), Došen, Tomac (od 67. Kolarić) PREDSTAVNIK KLUBA: Nemčić

Vodeća Gornja Rijeka bila je favorit u ovom susretu, ali gosti iz Križevaca se nisu došli predati, pogotovo nakon tri pobjede u nizu bez primljenog pogotka. Domaći su ipak slomili otpor gostiju u završnici susreta pogotkom Munte u 87. minuti.

gornja rijeka gornja rijeka1 gornja rijeka2 gornja rijeka3 gornja rijeka4 gornja rijeka5 gornja rijeka6 gornja rijeka7 gornja rijeka8 gornja rijeka9 gornja rijeka10 gornja rijeka11 gornja rijeka12 gornja rijeka13

Ratar nadjačao Prigorje

PRIGORJE 2 (1)

RATAR 3 (2)

PRIGORJE: Hendelja, Mlinarić Mateo, Ciganović, Podolski, Hendelja M., Plavec, Matus, Mlinarić Marko, Drk, Višak, Crnčić. TRENER: Marijan Kos

RATAR: Mikec, Čakalić (od 46. Miklečić), Truščec (od 63. Škreberk), Jasek (od 46. Orak), Pejazić, Birt B., Benko, Siladi, Furmeg 8od 44. Benko), Zajc (od 70. Benčak). TRENER: Đurinić.

Domaći su poveli iz prekrasno izvedenog slobodnog udarca. No, gosti koriste iskustvo igrača i do kraja poluvremena okreću rezultat u svoju korist. Prva polovice pripada gostima, koji preko Oraka povećavaju prednost. Drugi dio drugog poluvremena bude se domaćini, koji smanjuju prednost Miholčana preko Podolskog, ali gosti nisu dozvolili izjednačenje te su priveli utakmicu u svoju korist.

orehovec orehovec1 orehovec2 orehovec3 orehovec4 orehovec5 orehovec6 orehovec7 orehovec8 orehovec9 orehovec10

Ruševac pomeo Čvrstec

RUŠEVAC 0 (0)

ČVRSTEC 7 (2)

RUŠEVAC: Šoštarić K., Denžić, Jantolek, Vuk, Adam, Degač, Vitez, Carević, Radaković, Šoštarić D., Jambrušić. TRENER: Šoštarić.

ČVRSTEC: Kuča, Kovačević M., Piškorić, Hrg, Kovačević N., Kovač, Crnčić, Obajgor, Malar, Starčević, Stipić. TRENER: Balog.

RUŠEVAC – Igralište NK Ruševac. SUDAC: Vladimir Bukvić. STRIJELCI: 0:1 Piškorić (7), 0:2 Obajgor (19), 0:3 Kovačević N. (50), 0:4 Crnčić (55), 0:5 Malar (63), 0:6 Malar (65), 0:7 Kovačević N. (82).

RUŠEVAC – Susjedski derbi izmamio je broje mještane na igralište u Ruševcu. Visoka pobjeda Čvrsteca govori da se ipak nije radilo o „nabrijanoj“ utakmici kakve su se nekad igrale između ova dva suparnika. Piškorić je rano načeo mrežu Šoštarića, dok je do kraja poluvremena gostujuća momčad povisila rezultat na dva pogotka prednosti. Navedena utakmica najbolji je dokaz da treći rang natjecanja u srži nema fizičku pripremu momčadi što su gosti vješto iskoristili preko svojih tehnički potkovanijih igrača i u drugom dijelu utakmice pune mrežu domaćina sa dodatnih pet pogodaka.

Ruševac - Čvrstec foto Dejan Pernjak (2) Ruševac - Čvrstec foto Dejan Pernjak (3) Ruševac - Čvrstec foto Dejan Pernjak (4) Ruševac - Čvrstec foto Dejan Pernjak (5) Ruševac - Čvrstec foto Dejan Pernjak

IMG_0261 IMG_0249 IMG_0246 IMG_0241 IMG_0236 IMG_0234 IMG_0233

Kiša golova, kiša kartona i veliki povratak domaćih

MLADOST (C): 3 (0)

DRAGOVOLJAC 3 (2)

MLADOST: Ninković, Prosenečki, Gudec, Kučina, Lukačić, Jakopović, Jurčević, Jakopović, Kraljić, Žajgar, Sokolić. TRENER: Karlović.

DRAGOVOLJAC: Benčak, Lukinec, Masnec, Benčak (Kolarić), Kešer, Benčak, Petrić, Kokot M., Kokot I., Čikulin, Črnec, I., Črnec D. TRENER: Kolarić.

CAREVDAR – Igralište NK Mladosti. SUDAC: Željko Hontić. STRIJELCI: 0:1 Benčak (7), 0:2 Lukinec (45), 0:3 Petrić, 1:3 Kraljić (68), 2:3 Jakopović (72), 3:3 Kraljić (78, 11m). ŽUTI KARTONI: Črnec, Stručić i Čikulin kod Dragovoljca, Lukačić, Gudec, Žajgar I., Žajgar V. kod Mladosti. CRVENI KARTONI: Gudec kod Mladosti, Črnec, Stručić i Kolarić kod Dragovoljca.

Prava bitka odvijala se u nedjelju popodne u Carevdaru. Utakmica je  bila na rubu usijanja tijekom cijelog susreta. A sve je eskaliralo u drugom poluvremenu. Gosti su zaradili čak 3 crvena kartona nakon “bitke” sa sucem Hontićem, dok je domaćin također stradao pred kartoniranjem Hontića. Gosti nisu uspjeli zadržati prednost od 3:0, jer je domaćin uspio iskoristi manjak igrača na terenu. Svakako utakmica s prepuno sadržaja i događaja, što je na neki način i čar treće županijske lige.