VIKTORIJA-STARIGRAD 1:1 (0:0)

VOJAKOVAC-Igralište NK Viktorija. Gledatelja: 60. Sudac: Dejan Juriša. Pomoćnici: Matej Mađarić i Danijel Topalović. Delegat: Zlatko Štrfiček (svi Koprivnica)

STRIJELCI: 0:1 Bogatirov (87) 1:1 Bastašić (88 – 11m)

VIKTORIJA: Jagušić, Sovar, Štefojić, Manjić, Sopić (Bastašić), Piškorić, Kolarić (Gudić), Vitanović, Podolski, Božović, Mar. Bradić (Feletar)
TRENER: –

STARIGRAD: Leskovar, Sedlanić, Kapusta, Jakopan, Pavešić, Mijatović (Bogatirov), Lovković (Biočić), Vitelj, Sobota, Labaš, Sirovec
TRENER: Dejan Ruk

CRVENI KARTON: Bogatirov (89 – drugi žuti). ŽUTI KARTONI: Podolski, Božović (Viktorija), Vitelj, Sirovec, Lovković, Sedlanić, Labaš, Kapusta (Starigrad).

Viktorija na mukama zbog “odrezanih” kazni igračima, a jednomjesečnu zabranu obnašanja treneske dužnosti dobio je i trener Žunić. Vodeći Starigrad, jedina neporažena momčad prvenstva, došao im je, stoga, u najgori mogući trenutak, premda je i njima nedostajao iskusni Brkić zbog isključenja u prethodnom kolu.

Vojakovčani su im, naposljetku, otkinuli bod u utakmici u kojoj su pogoci “pali” u završnici, a i Leon Bogatirov je morao na prijevremeni odlazak u svlačionicu par minuta nego su mu se pridružili svi ostali. On je, na neki način, obilježio utakmicu, jer je ušao u drugom poluvremenu, zabio vodeći pogodak za goste, “zaradio” jedan, pa drugi žuti i “pocrvenio”.

Domaćin je, pak, izjednačio iz kaznenog udarca. “Kartoniranja” dosta, kao i obično.

Ostali rezultati: Glogovac-Mladost 2:2, Omladinac-Hrvatski bojovnik 1:1, Reka-Fugaplast 2:1, Torčec-Močile 1:14, Panonija-Kalnik 11:0 i Prugovac-Mladost 1:4.

DSC_3106 DSC_3107 DSC_3118 DSC_3121 DSC_3126 DSC_3131 DSC_3133 DSC_3134 DSC_3135 DSC_3137 DSC_3139 DSC_3143 DSC_3144 DSC_3149