VIKTORIJA 7 (3)

GOŠK 2 (1)

VOJAKOVAC – Igralište Viktorije. SUDAC: Tomislav Hlevnjak. POMOĆNICI: Alen Brunec i Ivan Ledinski. DELEGAT: Nenad Radiček. STRIJELCI: 1:0 Bastašić (10), 2:0 Gudić (14), 3:0 Kolarić (25), 3:1 Petrić (34), 3:2 Široki (58), 4:2 Kolarić (65), 5:2 Manjić (78), 6:2 Bastašić (82), 7:2 Kolarić (86).

VIKTORIJA: Vajčner, Sovar, Piškorić, Štefojić, Mijić, Manjić, Škrlec, Piškorić, Bastašić, Kolarić, Gudić. TRENER: Zlatko Žunić.

GOŠK: Zlatar, Balog, Mraz, Andrašić, Posavec, Balog, Široki, Šetrić, Pavlić, Sobota, Prekpalaj. TRENER: Josip Pavlić.

Hat-trick Kolarića

Nogometaši Viktorije vratili su se u pobjednički kolosijek visokom pobjedom nad GOŠK-om. Vojakovčani su odlično krenuli u utakmicu i nakon 25. minuta igre golovima Bastašića, Kolarića i Petrića vode 3:0. Do poluvremena gosti smanjuju pogotkom Petrića, a u nastavku rezultat je 3:2, mrežu trese Široki. Onda se domaći ponovo bude i zgodicima Kolarića, Manjića, Bastašića i ponovo Kolarića osvajaju vrijedna tri boda.