HEREŠIN: Igralište Brodaić, gledatelja 70 SUCI: Matko Gabaj (Koprivnica), Mario Brunec (Koprivnica), Aleksandra Vitelić (Ždala)  DELEGAT: Krešo Škvorc (Koprivnica)

OMLADINAC: Špernjak, Renić (od 48. Šepec), Husnjak, Ivančan (od 86. Balaško), Bos, Piskač, Bukvić, Hajduković, Bartolić, Pavlović, Kovač (od 80. Polančec), Logar TRENER: Krešimir Špernjak

VIKTORIJA: Bradić, Štefojić, Mijić, Škrlec, Manjić, Piškorić, Bastašić, Kolarić, Vitanović, Bradić, Ostojić, Feletar, Gudić TRENER: Zlatko Žunić

STRIJELCI: 0:1 Piškorić (8), 1:1 Bartolić (34)

Nogometaši Viktorije poveli su u Herešinu protiv Omladinca u 8. minuti pogotkom Piškorića, a domaći su izjednačili u 34. minuti golom Bartolića i mreže su mirovale do kraja susreta.

Marko Posavec/drava.info.hr

Rezultati 2. ŽNL – 12. kolo: Starigrad – Rudar (Glogovac) 4:0, Podravec – Hrvatski Bojovnik 1:1, Reka – Mladost (Sigetec) 2:1, Prugovac – Fugaplast 0:1, Mladost – GOŠK 6:0 i Lipa – Tehnika 4:0.

Vodeća je Lipa (30), a slijede Tehnika (24), Omladinac (21), Podravec (21), Mladost (20), Reka (20), Mladost KB (19), Hrvatski Bojovnik (15), Viktoija (15), Fugaplast (15), Prugovac (14), Starigrad (13), Rudar (5), GOŠK (2).