GORNJA RIJEKA 1 (0)

STARIGRAD 1 (1)

GORNJA RIJEKA: Plantić M., Tremski, Zidarić, Plantić D., Slavi, Nakani, Đurinić (od 13. Nemčić), Babok Mi., Kranjec (od 78. Koretić), Zidarić, Babok Ma. TRENER: Jadranko Jambrec.

STARIGRAD: Mujić. Sočec, Basilj, Sršek, Foruglaš, Brkić, Lončarek (od 72. Sedlanić), Nemčić D. (od 80. Vitelj), Mijatović, Jakopan, Nemčić D. TRENER: Ranko Celiščak.

GORNJA RIJEKA – Igralište NK Gornja Rijeka. SUDAC: Antonio Sirovec. POMOĆNICI: Ivan Iveljić i Miodrag Plantak. DELEGAT: Stevo Brujić. STRIJELCI: 0:1 Brkić (33), 1:1 Babok Ma. (68).

Očekivano tvrda utakmica s malo prilika rezultirala je s po jednim pogotkom na obje strane. Gosti su poveli u 33. minuti pogotkom Brkića, a u nastavku domaći nogometaši dolaze zgoditkom Baboka do poravnanja.

gornja rijeka12gornja rijeka11gornja rijeka10gornja rijeka9gornja rijeka8gornja rijeka7gornja rijeka5gornja rijeka6gornja rijeka4gornja rijeka3gornja rijeka2gornja rijeka1gornja rijeka