NK BAN JELAČIĆ – NAFTAŠ IVANIĆ 2:4 (1:1)

BANOVO – igralište Banovo, SUCI: Aščić, Prpić, Matić DELEGAT: Bastalec

NK BAN JELAČIĆ: Jantoljak, Tarandek, Šalamun, Dražen Tarandek, Zdravko Tarandek, Trošić, Ronjak (od 81. Zoran Tarandek), G. Trošić, Aračić, Mikulić (od 60. Matleković), Jembri (od 72. Palikuća), Brleković, Erušić, Škrinjar TRENER: Zoran Tarandek

NAFTAŠ IVANIĆ: Leš, Kelšin, Šestan (od 81. Ramadani), Lasić, Barić, Bilandžija, Maras, D. Bilandžija, Radoš, Cundić (od 68. Mihalj), Oković TRENER: Patrik Oković

STRIJELCI: 0:1 Lasić (5), 1:1 Zdravko Tarandek (17), 1:2 Lasić (51), 2:2 Mikulić (56), 2:3 Bilandžija (75), 2:4 Lasić (90+1)

Utakmica po blatnjavom terenu i s velikim pehom za domaće nogometaše odigrana je na Uskrsni ponedjeljak u Banovu. Naime, gosti su bolje otvorili susret i rano poveli golom Lasića, ali su se domaći pogotkom Zdravka Tarandeka vratili u igru do poluvremena.

U nastavku ponovo vode gosti i Lasić povisuje na 1:2, ali pet minuta kasnije Mikulić vraća utakmicu na početak. Nogometaši Banova nakon poravnanja nisu iskoristili nekoliko stopostotnih prigoda i kazna je uslijedila u 75. minuti kada pogodak glavom postiže Bilandžija.

U posljednjim minutama utakmice domaći kreću na sve ili ništa, ali nakon što su pogodili vratnicu, gredu i propustili iskoristiti još jednu stopostotnu priliku uslijedila je još jedna kazna i udarcem iz kosa sa 20-ak metara svoj hat-trick postiže Lasić za konačnih 2:4.

nk ban nk ban1 nk ban2 nk ban3 nk ban4 nk ban5 nk ban6 nk ban7 nk ban8 nk ban9 nk ban10 nk ban11 nk ban12 nk ban13 nk ban14 nk ban15