KRIŽEVCI 2 (1)

PAPUK 1 (0)

KRIŽEVCI: Špoljar, Jandrašec, Božović, Blagaj, Selanec, Kofler (od 84. Orejaš), Vrbančić (od 87. Maras), Mladen, Bartol (od 75. Babić), Bastašić, Rumenjak (od 67. Mišir). TRENER: Dražen Kemenović.

PAPUK: Mehmedi, Podboj, Duspara, Mimić, Krsnik, Bušljeta, Vratković, Durmiši, Brusač, Kraljik (od 80. Vulić), Šimek. TRENER: Darko Krsnik.

KRIŽEVCI – Gradski stadion. GLEDATELJA: 110. SUDAC: Stjepan Hruškar. POMOĆNICI: Tomislav Smrček i Ivan Jurić (svi Bjelovar). DELEGAT: Željko Filip (Đurđevac). STRIJELCI: 1:0 Kofler (38), 1:1 Mimić (51), 2:1 Mladen (56, 11m).

Križevci su upisali tri boda u susretu s Papukom i dodatno učvrstili treću poziciju na prvenstvenoj tablici. Iako je došla u oslabljenom sastavu i tek s dvije izmjene, jedna je vratar, momčad iz Orahovice pružila je žilav otpor domaćinu na križevačkom Gradskom stadionu. Vidjelo se da domaćin ima htjenje i želju za pobjedom što su prikazali jakom ofenzivom na samom startu utakmice. Svoje pokušaje domaćin kapitalizira u 38. minuti kada se u gužvi najbolje snašao Kofler i doveo domaćina u zasluženo vodstvo.

Ubrzo nakon početka drugog dijela križevčku publiku šokira Mimić, koji neočekivano poravnava rezultat u 51. minuti. Međutim, slavlje gostiju nije dugo trajalo. Igrala se 56. minuta obrana Papuka neoprezno reagira te ruši Koflera u kaznenom prostoru. Za Hruškara nema dileme i pokazuje na kazneni udarac, koji sigurno izvodi Mladen. Do kraja utakmice nanizalo se prilika domaćina preko Koflera, Bastašića, Mladen, Vrbančića i Mišira, međutim nikako da Križevčani poentiraju i utakmicu odvedu u mirne vode. Posljednjih 5 minuta gosti su pritisnuli Križevce, koji na momente panično reagiraju. Međutim, rezultat se nije mijenjao, a križevački strateg Dražem Kemenović od svoje ekipe je dobio najljepši rođendani poklon – pobjedu na domaćem terenu i nova tri boda. U sljedećem kolu Križevci putuju na gostovanje k rivalima Tehničara iz Cvetkovca.

nogomet krizevci papuk (2) nogomet krizevci papuk (3) nogomet krizevci papuk (4) nogomet krizevci papuk (5) nogomet krizevci papuk (6) nogomet krizevci papuk (7) nogomet krizevci papuk (8) nogomet krizevci papuk (9) nogomet krizevci papuk (10) nogomet krizevci papuk (11) nogomet krizevci papuk (12) nogomet krizevci papuk (13) nogomet krizevci papuk (14) nogomet krizevci papuk (15) nogomet krizevci papuk (16) nogomet krizevci papuk (17) nogomet krizevci papuk (18) nogomet krizevci papuk (19) nogomet krizevci papuk (20) nogomet krizevci papuk (21) nogomet krizevci papuk