KRIŽEVCI 8 (4)

DARUVAR 1 (0)

KRIŽEVCI: Vrhovec, Ceković (od 60. Jandrašec), Zemljak, Blagaj, Švogor (od 46. Pavlic), Vrbančić, Višak (od 30. Stubičan), Mladen (od 68. Miklečić), Bartol (od 40. Babić). TRENER: Dražen Kemenović.

DARUVAR: Lončar, Bubnjić, Cišper, Dmejhal, Klobučar, Kasapović, Bjelajac, Rizner, Vinković, Hašek, Balcer. TRENER: Marijan Prević.

KRIŽEVCI – Gradski stadion. SUDAC: Jurica Culej. POMOĆNICI: Dražen Vukman i Hrvoje Selenić (svi Virovitica). DELEGAT: Ivan Henezi (Koprivnica). STRIJELCI: 1:0 Višak (3), 2:0 Blagaj (14, 11m), 3:0 Višak (21), 4:0 Bastašić (33), 5:0 Babić (73), 6:0 Bastašić (75), 6:1 Bubnjić (80, 11m), 7:1 Babić (86), 8:1 Bastašić (87). IGRAČ UTAKMICE: Žarko Bastašić.

KRIŽEVCI – Očekivana pobjeda i pregršt pogodaka omogućili su nogometaši Križevaca domaćoj publici u subotnje poslijepodne na Gradskom stadionu. Da je ovo njihov dan Križevčani su pokazali od samog početka kada je odlični Žarko Bastašić već u prvoj minuti susreta mogao matirati Lončara. Međutim, samo par minuta kasnije Višak torpedira vratar Daruvara i nagovještava odličnu partiju domaće momčadi. Već u 14. minuti Blagaj povisuje prednost domaćina iz kaznenog udarca, a ubrzo se u strijelce upisuje ponovo Višak, koji nakon toga zbog ozljede napušta igru.

Bila je to prilika križevačkom strategu Draženu Kemenoviću da u vatru baci juniore Miklečića i Babića, koji su u potpunosti opravdali trenerovo povjerenje, a osobiti mlađahni Babić koji se i dva puta upisao u strijelce. Počasni zgoditak za Daruvarčane postigao je Bubnjić u 80. minuti iz kaznenog udarca, a nakon nespretne reakcije vrlo dobrog križevačkog čuvara mreže Vrhovca. Sve u svemu bila je ovo utakmica koju su Križevčani u potpunosti iskontrolirali i napravili si odličnu uvertiru za sljedeće kolo kada putuju u Velike Zdence, gdje će snage odmjeriti s tamošnjom Zdenkom.

DRAŽEN KEMENOVIĆ (TRENER KRIŽEVACA): Čestitam nogometašima Daruvara na fer i korektnoj igri. Odlično smo iskoristili svoje prilike što je i vidljivo iz rezultata. Sačuvali smo momčad od ozbiljnijih ozljeda što nam je sada u završnici polusezone vrlo bitno.

krizevci - daruvar (2) krizevci - daruvar (3) krizevci - daruvar (4) krizevci - daruvar (5) krizevci - daruvar (6) krizevci - daruvar (7) krizevci - daruvar (8) krizevci - daruvar (9) krizevci - daruvar (10) krizevci - daruvar (11) krizevci - daruvar (12) krizevci - daruvar (13) krizevci - daruvar (14) krizevci - daruvar (15) krizevci - daruvar (16) krizevci - daruvar (17) krizevci - daruvar (18) krizevci - daruvar (19) krizevci - daruvar (20) krizevci - daruvar (21) krizevci - daruvar