KRIŽEVCI 5 (2)

ROVIŠĆE 1 (1)

KRIŽEVCI: Špoljar, Jandrašec, Božović, Blagaj, Maras, Kofler, Vrbančić (od 46. Bastašić), Babić (od 84. Miklečić), Bartol (od 66. Orejaš), Zemljak (od 72. Ceković), Rumenjak (od 56. Stubičan) TRENER: Dražen Kemenović

ROVIŠĆE: Džolan, Pek (od 75. Kukić), Novoselec, Ptičar, Ćibarić N. (od 67. Belošević), Prskalo I., Radičević M., (od 81. Dragić), Vladić, Ćibarić J., Radičević T., Prskalo L. PREDSTAVNICI: Jozo Šukan i Tihomir Džolan

KRIŽEVCI: Gradski stadion. GLEDATELJA: 150. SUDAC: Boris Vidalina. POMOĆNICI: Deni Špiranec i Domagoj Majstorović (svi Virovitica). DELEGAT: IVAN HENEZI (Koprivnica). STRIJELCI: 1:0 Rumenjak (26), 2:0 Rumenjak (40), 2:1 Novoselec (45), 3:1 Babić (68), 4:1 Kofler (82, 11m), 5:1 Orejaš (90+1)

Nogometaši Križevaca su u 22. kolu Međužupanijske nogometne lige na Gradskom stadionu ugostili i pobijedili Rovišće rezultatom 5:1. Bila je to utakmica u kojoj su se domaćini pokazali kao bolja momčad. Na prvu pravu priliku čekalo se do 9. minute susreta kada Zemljak sam pored gostujućeg vratara ne uspijeva zabiti. Svoje prilike Križevčani su iskoristili u 26. minuti susreta kada Rumenjak zabija na asistenciju Babića. Imali su gosti nakon toga dvije prilike pred vratima Špoljara, ali ih ne uspijevaju kapitalizirati.

Na drugi zgoditak čekalo se do 40. minute kada su domaćini lijepo izigrali gostujuću obranu, a Rumenjak nesmetano zabio svoj drugi gol na utakmici. Ipak, gosti smanjuju u zadnjim sekundama prvog poluvremena preko Novoseleca. U nastavku susreta momčad Dražena Kemenovića kontrolira igru na terenu, a pobjedu domaćih potvrđuje Babić u 68. minuti prekrasnim golom s 25 metara u  rašlje vratara Džolana. Do kraja susreta Križevčani postižu još dva gola. Prvo je u 82. minuti iz kaznenog udarca zabio Kofler, a u 90. minuti Orejaš postavlja konačnih 5:1. (Karlo Višak/prigorski.hr)

nogomet krizevci rovisce (2) nogomet krizevci rovisce (3) nogomet krizevci rovisce (4)

nogomet krizevci rovisce (8) nogomet krizevci rovisce (9) nogomet krizevci rovisce (10) nogomet krizevci rovisce (11)

nogomet krizevci rovisce (12) nogomet krizevci rovisce (13)

nogomet krizevci rovisce (14) nogomet krizevci rovisce (16)nogomet krizevci rovisce (14)

nogomet krizevci rovisce (15) nogomet krizevci rovisce (16)