KRIŽEVCI  3 (1)

SLATINA  0 (0)

KRIŽEVCI: Špoljar, Ceković, Zemljak (od 33. Rumenjak), Božović, Selanec, Kofler (od 46. Stubičan), Vrbančić  (od 78. Pleša), Mladen, Bartol (od 66. Mišir), Bastašić, Jandrašec (od 56. Babić). TRENER: Dražen Kemenović.

SLATINA: Borovec, Petrinjak (od 46. Kupres), Kristić E., Dorić (od 83. Šaponja), Trupina, Vukomanović, Bubaš, Vicić, Ciglar (od 76. Mudri), Pecolaj, Kristić N. (od 88. Škrlin). TRENER: Zoran Mandić.

KRIŽEVCI – Gradski stadion. GLEDATELJA: 120. SUDAC: Stjepan Hruškar. POMOĆNICI: Slavko Miklečić i Ivan Jurić (svi Bjelovar). Mirko Penava (Cabuna). STRIJELAC: 1:0 Bastašić (17), 2:0 Bastašić (63), 3:0 Bastašić (84). ŽUTI KARTONI: Bartol kod Križevaca, Kristić E. Kod Slatine. IGRAČ UTAKMICE: Žarko Bastašić.

KRIŽEVCI – Križevčani su napokon na zadovoljstvo brojne domaće publike upisali tri boda. Oprezno se krenulo u utakmicu i strpljivo se gradila napadačka igra. Međutim u 10. minuti susreta Selancu se neoprezno odbija lopta i u priliku izbacuje Vicića u situaciju jedan na jedan. Međutim, bezidejna Slatina nije, na sreću domaćina, uspjela realizirati svoju najizgledniju priliku na utakmici. Igrala se 17. minuta Bastašić probija lijevom stranom i odapinje loptu s gotovo 25 metara u rašlje Boroveca i eurogolom dovodi domaćina u vodstvo.

Rezultatski se ništa nije mijenjalo do pauze, ali se osjetila želja domaćina za prvom pobjedom pred domaćom publikom u nastavku prvenstva. Drugo poluvrijeme Slatina se malo konsolidirala te je uspjela na momente zadavati probleme zadnjoj liniji Križevaca. Međutim, u 63. minuti susreta na scenu ponovo nastupa Bastašić, koji koristi gužvu i neopreznost gostujuće obrane i povisuje prednost domaćina. Isti igrač stavlja točku na „i“ nakon odličnog proigravanja Mišira u 84. minuti susreta, kada postavio konačan rezultat od 3:0. Sljedeće kolo Križevci putuju u Garešnicu na megdan ekipi Garića.

nogomet krizevci slatina (2) nogomet krizevci slatina (3) nogomet krizevci slatina (4) nogomet krizevci slatina (5) nogomet krizevci slatina (6) nogomet krizevci slatina (7) nogomet krizevci slatina (8) nogomet krizevci slatina (9) nogomet krizevci slatina (10) nogomet krizevci slatina (11) nogomet krizevci slatina (12) nogomet krizevci slatina (13) nogomet krizevci slatina (14) nogomet krizevci slatina (15) nogomet krizevci slatina (16) nogomet krizevci slatina (17) nogomet krizevci slatina (18) nogomet krizevci slatina (19) nogomet krizevci slatina (20) nogomet krizevci slatina (21) nogomet krizevci slatina (22) nogomet krizevci slatina (23) nogomet krizevci slatina (24) nogomet krizevci slatina (25) nogomet krizevci slatina (26) nogomet krizevci slatina