glaspodravine.hr

Mladi đurđevački nogometaši najbolji na turniru u Križevcima

U subotu je u Križevcima odigran Županijski turnir u nogometu uzrasta do 14 godina. Riječ je o prvom takve vrste kojeg je organizirao Županijski nogometni savez Koprivničko-križevačke županije, piše glaspodravine.hr. Nastupilo je sedam momčadi, među kojima su se najboljima pokazali Đurđevčani, koji su osvojili prvo mjesto. U finalu su pobijedili momčad Koprivnice koja se time morala zadovoljiti drugim mjestom.

– Cilj ovog turnira je okupljanje najboljih igrača iz geografski bliskih klubova u jednu ekipu koju će voditi selektor odabran od županijskog nogometnog saveza – objasnili su u ŽNS Kc-kž županije.

Finalni susret igrao se u Križevcima na gradskom stadionu te je završio 2:2, nakon čega je koprivnička momčad izgubila na penale. Konačan rezultat bio je 6:3 za Đurđevac. Nastupili su Koprivnica, Đurđevac, Križevci, Drnje-Đelekovec, Prekodravlje-Molve, Cvetkovec-Općina K. Ivanec i Virje-Ferdinand-Novigrad.

turnir u14-02 turnir u14-03 turnir u14-04 turnir u14-05 turnir u14-06 turnir u14-07 turnir u14-08 turnir u14-09 turnir u14-10 turnir u14-11 turnir u14-12 turnir u14-13 turnir u14-14 turnir u14-15 turnir u14-16 turnir u14-17 turnir u14-18 turnir u14-19

turnir u-14-1 turnir u-14-2 turnir u-14-3 turnir u-14-4 turnir u-14-5 turnir u-14-6