Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Mario Mandžukić postigao je pobjednički pogodak za Juventus u pobjedi 2-1 protiv Sportinga u susretu 3. kola Lige prvaka.

Sporting je poveo u 12. minuti nakon autogola Alexa Sandra. a Juventus je izjednačio u 28. minuti golom Miralema Pjanića iz slobodnog udarca. Utakmicu je prelomio Mandžukićev gol u 84. minuti.

Barcelona je pobijedila Olympiakos sa 3-1. PSG je u Bruxellesu pobijedio Anderlecht 4-0, dok je Bayern u Munchenu protiv Celtica slavio 3-0.

Manchester United je u Lisabonu pobijedio Benficu 1-0, a u drugom susretu Basel je u Moskvi svladao CSKA 2-0.

Chelsea i Roma odigrali su super utakmicu sa šest golova. Završilo je 3-3, a Qarabag je u Bakuu odigrao 0-0 protiv Atletico Madrida.