Četvrtfinale je imalo svojih čari, a polufinale nas je potpuno očaralo. Kakve borbe na oba turnira. Najjači i najbolji u finalu. Cvjetno je relativno lakše došlo do završnice, Replay još jednom slavi svog vratara Končevskog. Bratstvo je već opetovalo prošlogodišnji uspjeh na “Robinovom” turniru, a sutra u 18.45 ogledat će se s Budjinim dečkima iz Tomislava-Radnika.

POLUFINALNE UTAKMICE TURNIRA KRIŽEVCI ROBIN TRGOVINE-OŽUJSKO

LONJA LONJICA-BRATSTVO KUNOVEC 2:4 (1:1)

Kunovčani su lani izgubili u finalu od Prigorja iz Žerjavinca. Ove godine su opet dogurali do kraja. Poveli su preko Marka Jurčića. Izjednačio je majstorskom varkom vratara Cingulina, Matija Delija. Ivan Hajdić topovskim udarcem dovodi Bratstvo do prednosti, a Jurčić povisuje na 1:3 u 29. minuti.

Starčević u istoj minuti smanjuje zaostatak Lonje na 2:3, ali u 30. Jurčić hat trickom postavlja konačan rezultat, 2:4. U 25. minuti crveni karton sudac Havajić pokazao je Krešimiru Forgaču zbog nesportske reakcije nakon što prethodno nije dosuđen prekršaj na njemu.

LONJA: Mandić, Vidović, Salopek, Ivoš, Simonović, Šumić, M. Forgač, Starčević, K. Forgač, Baček, Delija. PREDSTAVNIK: Kristijan Melina. TRENER: Igor Maksimović.

BRATSTVO: Cingulin, Ivanušić, Bartolić, Hajdić, Jurčić, Bačani, Petran, Slijepčević, Dominović. TRENER: Željko Jug.
Sudili su Havaijć i Sirovec. Igrač utakmice: Marko Jurčić.

TEHNIKA KOPRIVNICA-TOMISLAV RADNIK SVETI IVAN ŽABNO 1:3 (0:1)

Žabnjani su izvrsnom igrom izborili finale. Bili su puno bolji u srazu s Tehnikom. Zabijali su, pogađali puno puta vratnicu, igrali i zaslužili pljesak gledateljstva. Vršak je u desetoj minuti uzdrmao gredu, a Markešić je u 17. načeo mrežu Koprivničanaca. Još je dvaput vratnica spašavala Tehniku. Papa i Markešić pogodili su ju u istom napadu.Odlična akcija za 0:2 koju je pokrenuo i završio Papa.

Rekli bismo, od Pape do Pape. Ponovno je Drago bio udarna igla Tomislava. U 24. Mateo Mesar povisuje na 0:3, a dvije minute prije kraja Denis Maurović je samo ublažio poraz Tehnike od puno boljih i uigranijih tehničara iz Svetog Ivana Žabna.

TEHNIKA: Kirin, Ernečić, Dodlek, Balija, Harambaša, Gašparić, Maurović, Hlevnjak, Đuraj. PREDSTAVNIK: Valentin Knapić.

TOMISLAV RADNIK: Kump, M. Mesar, Vršak, Sičaja, Benjak, Ledinski, Markešić, Šantek, Kusobrak, Papa, Dubravec. TRENER: Siniša Budja. Sudili su Ivan Iveljić i Bruno Ritoša. Igrač utakmice: Drago Papa.

POLUFINALNE UTAKMICE TURNIRA KRIŽEVCI OŽUJSKO-KTC

PULSE NIGHT CLUB STOCK – CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ 0:3 (0:2)

Obostrano oprezno i strpljivo u prvom dijelu utakmice. Pulse je bio iznimno usredotočen, kao i u prethodnom susretu s Dobermannom. Čekao se “pogrešan korak”, krivo dodavanje i potez za notes. Uslijedio je 16. minuti. Mala neopreznost bila je dostatna za vodstvo Cvjetnog preko Mihovila Prgometa. U 20. minuti Ivan Majić zabija za 0:2 i Pulse malo-pomalo ostaje bez “pulsa”. Velika nervoza u drugom poluvremenu.

“Elektricitetu” je pridonio težak prekršaj na Nikici Maloči. Svi su skočili s klupe. Bilo je i nepotrebnog naguravanja igrača, pa i trenera Jurče sa službenim osobama. Završio je u publici. Rat živaca na parketu i oko njega. Pulse je “stisnuo”, ali Cvjetno umješno brani stečenu prednost. U 38. minuti “pocrvenio” je Grcić. Pulse nije iskoristio igrača više, a Prgomet im je zadao konačni udarac za 0:3.

PULSE NIGHT CLUB STOCK: Pavlić, Pagadur, Bakran, Mikulinec, Maloča, Stojić, Skorin, Klarić, K. Postružin, V. Postružin, Vojnović, Alghoul. PREDSTAVNIK: Marin Jurča. TRENER: Ivan Jurča.

CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ: Škorić, Maloševac, Grcić, Majić, Kanjuh, Đulvat, Mužar, Prgomet, Penava, Lovrić. TRENER: Juraj Fabijanić.
Sudili su: Havajić i Šimčić. Igrač utakmice: Mihovil Prgomet.

RENZO#99-REPLAY 5:7 (penali) (3:3, 2:2)

Renzo Renata Novosela i Replay Zdenka Međimorca odigrali su najuzbudljiviju utakmicu turnira. Početak je naslućivao laku pobjedu Replaya. U 3. minuti poveli su preko Matije Vojska, ali je Vinko Pušić već u sedmoj izjednačio. U desetoj je sjevnula munjevita kontra Replay koju je završio Filip Bojić za 1:2. U 18. rezultatsku ravnotežu uspostavlja Josip Kozić, 2:2. Prvi čin malongometne drame u drugom poluvremenu.

Ante Pavličević projektilom u rašlje dovodi Renzo u vodstvo u 23. minuti, a u 25. Bojić izjednačuje na 3:3. Jelić Balta u 26. uzdrmao je gredu. Renzo plete mrežu oko Replayevog gola, ali Končevski je nesavladiv. Njegov kolega Vrbančić imao je nešto manje posla, ali daleko od toga da je bio nezaposlen. Istakao se i on u nekoliko navrata. U 34. prekršaj na Ivanu Borni Jeliću Balti na rubu šesterca dosuđuje Šimčić.

Niti minutu kasnije Bastašić je srušen unutar kaznenog prostora. Ritoša bez dvoumljenja pokazuje na penal. Bastašić je preuzeo odgovornost, premda znate nepisano pravilo da baš nije najbolje kada kazneni udarac izvodi igrač na kojem je on napravljen. Bastašić puca, Končevski brani.

Končevski je čuda obranio u drugom poluvremenu i najazaslužniji je što Replay “izvukao” penale. Opet je bio u prvom planu, opet je bio Replayev junak. Obranio je Pušiću i Kneževiću, a Vrbančić je “skinuo” šesterac Marotu. Iz penala su uspješni bili K. Jambrušić i Jelić Balta za Renzo, a Kovačec, Vojsk, Cvilko i Bojić za Replay.

RENZO#99: Vrbančić, Jelić Balta, Pavličević, Kozić, Kolar, Pušić, K. Jambrušić, Bastašić, D. Jambrušić, Knežević. PREDSTAVNIK: Renato Novosel. TRENER: Edi Kovačić.

REPLAY: Končevski, Tihelka, Gorše, Cvilko, Hercigonja, Gusković, Marot, Ezgeta, Kovačec, Smok, Bojić, Vojsk. TRENER: Zdenko Međimorec. Igrač utakmice. Danijel Končevski. Sudili su Šimčić i Ritoša.

Subotnji završni program započinje u 18 sati utakmicom za 3. mjesto turnira županijskih klubova između Lonje i Tehnike, slijedi finale Tomislav Radnik-Bratstvo, utakmica za 3. mjesto glavnog turnira Pulse-Renzo i, naposljetku, veliko finale REPLAY-CVJETNO za pobjednika jubilarnog 20. turnira.

PRO_8309 PRO_8313 PRO_8322 PRO_8327 PRO_8329 PRO_8332 PRO_8336 PRO_8337 PRO_8341 PRO_8343 PRO_8347 PRO_8354 PRO_8356 PRO_8362 PRO_8366 PRO_8368 PRO_8375 PRO_8376 PRO_8378 PRO_8379 PRO_8380 PRO_8382 PRO_8383 PRO_8391 PRO_8395 PRO_8397 PRO_8398 PRO_8399 PRO_8406 PRO_8407 PRO_8408 PRO_8412 PRO_8413 PRO_8414 PRO_8415 PRO_8416 PRO_8428 PRO_8429PRO_8433 PRO_8434 PRO_8439 PRO_8440 PRO_8443 PRO_8446 PRO_8448 PRO_8456 PRO_8457 PRO_8460 PRO_8468 PRO_8471 PRO_8478 PRO_8481 PRO_8483 PRO_8487 PRO_8489 PRO_8493 PRO_8500 PRO_8501 PRO_8505 PRO_8506 PRO_8512 PRO_8518 PRO_8520PRO_8522 PRO_8523 PRO_8524 PRO_8525 PRO_8526 PRO_8527 PRO_8528 PRO_8529 PRO_8532 PRO_8533 PRO_8535 PRO_8536 PRO_8538 PRO_8540